دیگر سایت ها
دیگر سایت های خودرویی

تخت گاز

سایت تخت گاز را باید یکی از بهترین سایت های خرید و فروش ماشین دانست که کاربران می توانند به کمک ساختار مناسب و طراحی بسیار خوب این سایت به سادگی آگهی مورد نظر خود را پیدا کنند.

مشاهده سایت

مکس اسپید

سایت مکس اسپید به عنوان اولین مرجع کلیپ خودرو در ایران، جدیدترین کلیپهای خودرو را با بهترین کیفیت در اختیار علاقمندان خودرو قرار داده است.

مشاهده سایت

سایت کاراد

سایت کاراد را باید بعنوان مرجع خودرو های منطقه آزاد دانست .در این سایت شما به لیست قیمت خودروهای منظقه آزاد،آگهی ها و همچنین اطلاعات و نمای داخلی و خارجی خودروها دسترسی خواهید داشت.

مشاهده سایت

سایت مجله ماشین

شاید نتوان کسی را پیدا کرد که به خودرو علاقه داشته باشد و مجله ماشین را نشناسد. در سایت مجله ماشین نیز می‌توانید از اخبار روز دنیای خودرو مطلع شوید و همچنین عنوان مطالبی که در این مجله منتشر می‌شوند را ببینید.

مشاهده سایت

پدال

در سایت پدال می‌توانید مطالب مرتبط با خودروهای روز، معرفی خودروها و تکنولوژی‌های مرتبط با آن‌ها را در دسترس داشته باشید. همچنین قسمت خرید و فروش خودرو و تالارهای گفت و گو از دیگر خدمات این سایت می‌باشند.

مشاهده سایت

ایران جیب

ایران جیب جزو پربازدیدترین سایت های کشور است که اخبار متنوعی از جمله خودرو را پوشش می دهد. در این سایت می توانید گزیده مهم ترین خبرها و و همچنین قیمت روز خودرو را مشاهده کنید.

مشاهده سایت

خودرونویس

وبسایت خودرونویس، یکی از جدیدترین سایت های خودرویی است که به صورت تخصصی به اخبار و صنعت خودرو می پردازد و می توانید در این سایت از آخرین اخبار خودرویی ایران و جهان با خبر شوید.

مشاهده سایت
Top