ارایه خدمات به کلیه بی ام وها توسط پرشیاخودرو

ارایه خدمات به کلیه بی ام وها توسط پرشیاخودرو

آخرین اخبار ارایه خدمات به کلیه بی ام وها توسط پرشیاخودرو
واحد خدمات پس ازفروش شرکت پرشیا خودرو مفتخر است درراستای مشتری مداری و امداد رسانی به کلیه مالکان خودروهای BMW مدل 2005 به بالا، واحد امداد و خدمات ویژه خود را با ارائه خدمات به شرح ذیل معرفی نماید :
1: خدمات امدادی: کلیه مالکان خودروهای BMW میتوانند در صورت بروز هرگونه ایراد و یا حادثه به صورت شبانه روزی با واحد امداد و خدمات ویژه شرکت پرشیا خودرو تماس حاصل نمایند.
2: خدمات ویژه: کلیه مالکان خودروهای BMW در صورت نیاز به خدمات قابل ارائه در محل میتوانند جهت تعیین نوبت با واحد امداد و خدمات ویژه در ساعات اداری تماس حاصل نموده و یا اطلاعات تماس خود را به ایمیل این واحد ارسال نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل شود . ( ویژه استان تهران )

خدمات امدادی در محل :
- رفع عیب خودرو
- حمل خودرو به وسیله خودرو سوار

خدمات ویژه درمحل :
- انجام سرویسهای سریع قابل ارائه
- آموزش آپشنهای خودرو
- حمل خودرو از محل مورد نظر مشتری تا تعمیرگاه و بالعکس جهت انجام امور تعمیرگاهی
- بررسی فنی خودرو با دستگاه عیب یاب

تماس با واحد امداد و خدمات ویژه :
تلفن مستقیم : 02144530781
تلفن پرشیا خودرو : 1885 داخلی 400 و 377
موبایل : 09120385866 - 09197159224
ایمیل: sos@persiakhodro.ir
از مشتریان محترم تقاضا میشود با توجه به تکنولوژی منحصر به فرد خودروهای BMW و جلوگیری ازعواقب بعدی انجام خدمات امدادی غیر استاندارد صرفا جهت ارائه خدمات و حمل خودرو با نیروهای متخصص شرکت پرشیا خودرو هماهنگ نمایند.
عکس ها
نظرات
 
 
 

mostafa

1394/8/17 - 18:04
بردن خودرو به نمایندگی اشتباهه واسه یه تعویض روغن کلی باید پول بدی نسبت به جاهای معتبر خارج نمایندگی کلیم وقتتو میگیرن قیمت قطعاتشونم بالاست و یه مکانیکه حرفه ای هیچوقت نمیره تو نمایندگیا با اون حقوق ثابت کم کار نمیکنه
Top