سیر تکامل بی ام و سری 3 در کمتر از 90 ثانیه

سیر تکامل بی ام و سری 3 در کمتر از 90 ثانیه

اگر در دنیا فقط یک انتخاب از محصولات بی ام و داشته باشید، بدون شک با توجه به هزینه‌ها، طراحی، عملکرد و امکانات، بی ام و سری 3 بهترین گزینه خواهد بود که به آن خواهید رسید. نه در این برهه، بلکه از روزهای اولیه تولید سری 3 نیز این خودرو یکی از بهترین خودروهای بازار شناخته می‌شد و تا به امروز نیز این روند ادامه دارد، از این رو یک ویدیو جالب از سیر تکامل محصولات سری 3 بی ام و آماده شده که می‌توانید در انتهای مطلب مشاهده کنید.
باتوجه به اینکه محدودیت‌هایی در ساخت ویدیو وجود دارد و به دلیل نداشتن ماشین زمان نمی‌توان در سال‌های تولید خودروهای مد نظر سفر کرد، به همین دلیل این سیر تکامل خودروهای سری 3 به صورت انیمیشنی کوتاه تقریبا کمتر از 90 ثانیه آماده شده که بهتر به درک تکامل این سری از بی ام و پرداخته است.
لازم می‌دانیم به این نکته اشاره کنیم که خودروهای مد نظر در این ویدیو M3 نیستند، بلکه مستقیما مربوط به مدل‌های استاندارد بی ام و سری 3 می‌شوند که تا سال 2000 میلادی یک طراحی و سیر تکامل تقریبا نزدیک و مشابه یکدیگر را طی می‌کنند و پس از سال 2000، شاهد شکل گیری طراحی‌های جدید برای این سری از محصولات باواریایی‌ها هستیم.
در ادامه توجه شما را به تماشای این ویدیو جلب می‌کنیم.

از سراسر وب
عکس ها
نظرات
 
 
 

A+

1395/2/13
ویدیوی خیلی جالبی بود.ممنونم ازخودروبانک

1

1395/2/13
یکی از دوستان که تواناییش رو داره سیر نزولی پراید و پژو 405 در ایران رو بزار یه کم بخندن ملت. ممنون

علي

1395/2/13
لذت بردم ممنون

FEIZ

1395/2/13
واقعا بی نظیره این سری ۳، BMW باشه و M3، من عاشق M3 e92 2008 مخصوصا نسخه GTS اش هستم، قطعا تو رتبه ۱ تا ۵ بهترین خودرو های تاریخ از نظر من و تو لیست من قرار داره.
Top