بهترین خودروهای کروکی برای قد بلندها

بهترین خودروهای کروکی برای قد بلندها

عموم مردم وقتی قصد خرید خودرویی را دارند، فاکتورهای مورد نیاز را با خودروی مورد نظرشان مقایسه می‌کنند تا ببینند آیا جوابگوی نیازشان هست یا خیر، اما در این میان شاید کمتر کسی به این مسئله توجه کند که به هنگام خرید یک خودرو، ارتفاع سقف هم می‌تواند یکی از فاکتورهای خرید خودرو باشد.
البته در بازار تقریبا انحصاری و بسته ایران نمی‌توان حق انتخاب بالایی برای مشتریان متوسط به پایین متصور شد، ولی برای افراد قد بلندی که هم سرمایه کافی دارند و هم قصد خرید یک خودروی اسپرت کروکی دارند، این مقاله تاحدودی می‌تواند راهنمای خوبی برای انتخاب ماشین کروکی باشد که به هنگام سوار شدن بر روی آن به مشکل برنخورند.
درابتدا بین تمامی خودروهای اسپرت کانورتیبل یا اساسا کروکی، 10 خودروی برتر را معرفی می‌کنیم که به هنگام بسته بودن سقفشان، مشکل آنچنانی برای شانه‌ها، سر، پاها و... سرنشینان قد بلندشان ایجاد نمی‌کند.
1- شورلت کامارو
2- فورد موستانگ
3- جگوار F-Type
4- مرسدس بنز SL کلاس
5- شورلت کوروت
6- BMW سری 6
7- مکلارن 650S اسپایدر
8- نیسان 370Z رودستر
9- استون مارتین ونکویش ولانته
10- BMW سری 4 کانورتیبل
لیست بالا جادارترین ماشین‌های رودستری بودند که برای افراد قد بلند مناسب است، حال می‌خواهیم 5تا از بدترین خودروهای رودستر را معرفی کنیم که افراد قد بلند هرگز نباید سراغ آنان بروند.
1- فیات 500C
2- اسمارت Fortwo
3- مینی کانورتیبل
4- آئودی A5 کروکی
5- آلفارومئو 4C اسپایدر
البته معیاری دیگر هم برای انتخاب ماشین کروکی وجود دارد و آن هم ارزش خرید یک خودرو در مقایسه با هزینه پرداختی است. حال ماشین‌های رودستری که بیشترین ارزش خرید را در مقایسه با هزینه پرداختی دارند به شرح زیر هستند:
1- فورد موستانگ
2- شورلت کامارو
3- مزدا MX-5 میاتا
4- فیات 124 اسپایدر
5- جگوار F-Type
6- جیپ رانگلر
7- شورلت کوروت
8- نیسان 370Z رودستر
9- فولکس واگن بیتل کانورتیبل
10- بیوک کاسکادا
حال در این میان اگر ماشینی میخواهید که هم ارزش خرید بالایی داشته باشد و هم برای افراد قد بلند مناسب باشد، می‌توانید چهار خودروی فورد موستانگ، شورلت کامارو، مزدا MX-5 میاتا و همچنین جیپ رانگلر را انتخاب کنید.
از سراسر وب
نظرات
 
 
 

سهيل

1395/7/18
سلام من قدم 183 بلند حساب ميشه؟؟؟؟؟؟؟

رامتین

1395/7/19
در آمریکا قد بالای 75 اینچ یعنی 190.5 سانت یا با اغماض همون 190 سانت باند محسوب میشه. من خودم 188 هستم و بنابراین آقا سهیل شما نیز بلندقامت محسوب نمیشه. البته در ایران و اروپا قد بالای 6 فوت یعنی دقیقا 183 سانت بلند محسوب میشه.
  • سهيل

    1395/7/19
    ممنون از جوابت رامتين ولي توي امريكا كه ميگي 190 بلد حساب ميشه من كه 183 هستم متوسط رو به بالا حساب ميشه قدم درسته؟؟؟

زهیر

1395/7/19
سلام. دقیقا نمیدونم چرا ،اما دیوانه وار خواهان فورد موستانگ هستم. اسمش میاد ذوق میزنم. الان خیلیییی خوشحالم که اینجا هم یکی از خودروهای بالای این لیسته.
همشون عالی هستن اما موستانگ ...
Top