ارایه تنها تولید تایوان در امارات

ارایه تنها تولید تایوان در امارات

آخرین اخبار ارایه تنها تولید تایوان در امارات
خردادماه سال گذشته بود که اعلام کردیم تنها خودروی ساخت تایوان به نام Luxgen به عمان رسیده و در این کشور عرضه شده است. در آن مقاله شاسی‌بلند عرضه شده توسط این کمپانی در عمان را معرفی کردیم و آن مقاله را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید. این خودرو پس از عمان به عربستان و حال به امارات رفته تا در این کشور عرضه اندام کند.
این شرکت بسیار جوان است و در سال 2009 تاسیس شده است. تا به حال سه محصول از این شرکت به نام‌های Luxgen 7 MPV، Luxgen 7 SUV و Luxgen 5 معرفی شده‌اند که البته آخری یک سدان است.
هر دو خودروی شاسی‌بلند و استیشن به یک پیشرانه مشابه 2.2 لیتری توربوشارژ و گیربکس 5 سرعته خودکار مجهز شده‌اند. تمامی خودروهای این شرکت از نظر امکانات و ایمنی در سطح بسیار خوبی قرار دارند و به عنوان مثال روی آن‌ها تجهیزاتی مانند سیستم تشخیص خروج از جاده، سیستم هشدار دهنده نقطه کور، سیستم کمکی نمایش در شب، دوربین در دورتادور خودرو و سیستم 360 درجه، سیستم ورود بدون کلید، نویگیشن و تلفن با قابلیت تشخیص صدا نصب شده‌اند.
قیمت شاسی‌بلند Luxgen 7 در امارات و در مدل استاندارد 115 هزار درهم است و در مدل‌های کامل این قیمت به 129 هزار درهم خواهد رسید که البته با این قیمت اگر به بازار داخل بیاید به هیچ عنوان جزو خودروهای ارزان قیمت نخواهد بود و قیمت آن به راحتی به بالای 200 میلیون تومان خواهد رفت.
عکس ها
نظرات
 
 
 

sobhan

1393/2/9 - 04:53
baede chand sal in mashino dadan biron khodaya
in mamlekate ma cheghadr mitone tosh dozdi beshe
in hame sale edeaye iran khodro ro mikonim onvakh ina to 5 sal niga chi sakhtan
motasefam vase irani ke be fana dare mire ba in hame estedade tarahi o honar

کیانوش

1393/2/10 - 22:56
واقعا عالیه حرف نداره چه از نظر طراحی ظاهری . داخلی و فنی

علیرضا

1393/2/11 - 11:42
قابل توجه ایران خودرو و سایپا .آخه تا کی ؟؟؟؟ بس نیست بساز بندازی.

aminhp

1393/2/11 - 21:17
وای خدا خودروساز های ما پس کی می خوان پیشرفت کنن.
از همه دنیا عقب افتادن.
Top