موتوراسپرت
موتوراسپرت

اخبار موتوراسپرت

موتوراسپرت - 1395/12/23 - 11:00
پایان خوش رقابت آخرین راند مسابقه سرعت بزرگ سال نیز به پایان رسید. مسابقه ای که در 10 کلاس برگزار شد. در این مسابقه بیش از 100 شرکت کننده از استان های اصفهان، البرز، تهران، مازندران و... حضور داشتند. راند ششم و پایانی مسابقه سرعت سال طبق اعلام قبلی با ضریب امتیاز دوبل برگزار شد. در کنار برگزاری راند ششم، رونمایی از نخستین خودروی مسابقه‌ای فرمول ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش خودروبانک از آخرین مسابقه اتومبیلرانی سال + عکس
موتوراسپرت - 1395/12/16 - 14:00
هیجان به سبک موتور سنگین سیزدهمین روز از اسفندماه برای علاقه مندان به رشته اتومبیلرانی و موتورسواری روز خاصی بود. روزی که سه برنامه مختلف در سه نقطه از شهر برگزار شد. برنامه هایی که با محوریت خودرو برگزار شده بود. اما در میان این 3 برنامه یک مسابقه ویژه نیز برگزار شد. مسابقه ای که محوریت اصلی آن خودرو نبود. این مسابقه اخرین راند از مسابقات موتور ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش خودروبانک از آخرین راند مسابقات موتور ریس سال + عکس
موتوراسپرت - 1395/12/14 - 17:00
قهرمانان آفرود کشور در آخرین راند (راند ششم) مسابقات آفرود که در بابلسر برگزار شده بود، به کار خود پایان دادند تا پرونده آفرود کشور در سال 95 بسته شود. به گزارش خبرنگار خودروبانک در این راند بیش از 80 شرکت‌کننده از استان‌های مازندران، اصفهان، تهران، البرز، کرمان، کرمانشاه، خراسان رضوی، گلستان و ... شرکت داشتند. در انتهای این مسابقه نتایج به شرح ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش آخرین راند آفرود قهرمانی کشور در مازندران + عکس
موتوراسپرت - 1395/12/7 - 13:30
گزارش خودروبانک از آخرین مسابقه فرمولا دریفت ششمین راند از مسابقات قهرمانی فرمولا دریفت کشور نیز با تمام حواشی و اتفاقات خاص خود به پایان رسید. مسابقه‌ای که در آن باز هم برخی از شرکت کنندگان به نحوه داوری ایرادهای فراوانی گرفتند. طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری قرار بود ششمین راند از مسابقات فرمولا دریفت رأس ساعت 10 ... با خودروبانک همراه باشید.
آخرین دود بازی امسال، گزارش آخرین مسابقه دریفت + فیلم
موتوراسپرت - 1395/11/16 - 01:45
گزارش خودروبانک از پنجمین راند مسابقات دریفت کشور هنوز یک راند دیگر باقی مانده تا قهرمان سال مسابقات دریفت مشخص شود. مسابقه ای که درآن حرف اول را مهارت راننده و کوک بودن خودرو می‌زند. راند پنجم مسابقات دریفت در 15 بهمن در پیست سرعت مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. مسابقه‌ای که در آن 13 شرکت کننده از استان‌های خوزستان، شیراز، تهران، البرز و ... با خودروبانک همراه باشید.
زمانی برای دود کردن لاستیک‌ها، گزارش پنجمین راند مسابقات دریفت + فیلم
موتوراسپرت - 1395/11/9 - 14:00
راند پنجم رالی قهرمانی کشور در اصفهان، تعیین قهرمان فصل به رالی آخر کشیده شد. با پیروزی آرمان طاهردوست در پنجمین رالی فصل و رتبه چهارمی محمدمهدی ابوترابیان، پیشتاز رده بندی فصل، تعیین قهرمان رانندگان فصل ۹۵ مسابقات رالی قهرمانی کشور به رالی آخر در سمنان موکول شد. در پنجمین رالی فصل، که در روزهای پنج شنبه و جمعه گذشته در استان اصفهان و اطراف ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش راند پنجم مسابقات رالی قهرمانی کشور + عکس
موتوراسپرت - 1395/11/4 - 17:00
جدال در 200 متر مسابقات درگ یکی از رشته‌های اتومبیلرانی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. در این مسابقه رقابت بین دو خودروی همکلاس است که در مسیری مشخص و مستقیم با حداکثر سرعت حرکت می‌کنند. پیروز میدان خودرویی است که زمان کوتاه تری را برای رسیدن به خط پایان طی کند. در ایران نیز این مسابقه نزدیک به 10 سال است به طور رسمی توسط فدراسیون، ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش خودروبانک از آخرین راند مسابقه درگ سال + فیلم
موتوراسپرت - 1395/10/18 - 13:00
سلام کلاس آزاد چهارمین راند از مسابقات اتومبیلرانی قهرمانی کشور در پیست سرعت مجموعه اتومبیلرانی آزادی برگزار شد. مسابقه در 8کلاس با حضور 99 شرکت کننده از 9 استان برگزار شد. هوای سرد روز 17دی ماه تأثیری بر حضور تماشاچیان مشتاق به مسابقات ریس نداشت. مسابقه ای که در آن هیجان بیشتری نسبت به سه دوره قبل شاهد بودیم. چهارمین راند از مسابقات ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش خودروبانک از چهارمین راند مسابقات سرعت + گالری عکس
موتوراسپرت - 1395/10/13 - 18:00
مسابقه‌ی درگ روز جمعه در جزیره‌ی کیش با شکوه و حضور گسترده‌ی انواع خودروهای قدرتمند از انواع مازراتی و بی ام و گرفته تا فورد موستانگ و شورولت کوروت برگزار شد. در یک مقاله جداگانه این مسابقه را به صورت کاملی پوشش دادیم و عکس و فیلم های مفصلی از این رویداد و همچنین نتایج کلاس های مختلف از این مسابقه جذاب در جزیره کیش قرار دادیم که می توانید تمامی ... با خودروبانک همراه باشید.
تصاویر مسابقات درگ جزیره‌ی کیش را تماشا کنید
موتوراسپرت - 1395/10/13 - 16:00
روز جمعه گذشته دهم دی ماه 95 مسابقه‌ی شتاب و درگ در جزیره‌ی زیبای کیش برگزار شد. برگزاری این مسابقه از آن جهت قابل توجه است که جزیره‌ی کیش جزو مناطق آزاد کشور محسوب شده و خودروهای روز دنیا در آنجا موجود هستند. در این مسابقه نیز خودروهای روز بسیاری از جمله انواع شورولت، فورد، مرسدس بنز، تویوتا، دوج و بی ام و شرکت کردند و رقابت داغی بین آنها برگزار ... با خودروبانک همراه باشید.
حضور بزرگان دنیا در مسابقه درگ جزیره‌ کیش + فیلم
موتوراسپرت - 1395/9/20 - 12:00
نوشته و عکس از حمیدرضا درجاتی چهارمین رالی فصل ۹۵ مسابقات قهرمانی کشور، با پیروزی محمدمهدی ابوترابیان از تیم گردشنما به پایان رسید تا راننده خودرو پژو ELX، اختلاف خود در صدر جدول را به ۱۲ امتیاز افزایش دهد تا قدم بلندی برای قهرمانی فصل برداشته باشد. این مسابقه از پیست سرزمین ایرانیان در شهر پرند استارت خورد. البته شروع نمادین این مسابقه در پیست ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش چهارمین رالی قهرمانی کشور + عکس
موتوراسپرت - 1395/9/5 - 23:15
در پنجمین روز از ماه آذر، چهارمین دوره از رقابت‌های قهرمانی دریفت کشور برگزار شد. این مسابقات به میزبانی استان تهران در پیست مجموعه ورزشی آزادی برگزاری شد. مسابقه‌ای که هوای سرد پاییز تأثیری در حضور تماشاچیان آن نداشت. مسابقات دریفت جزو معدود رشته‌های ورزشی اتومبیلرانی است که علاقه‌مندان بسیاری زیادی دارد. بخصوص حضور تیم‌های مطرح و عنوان‌دار ... با خودروبانک همراه باشید.
اسکی رو آسفالت، چهارمین راند مسابقات دریفت در هوای سرد پاییز + فیلم
موتوراسپرت - 1395/8/29 - 17:00
چهارمين دوره از مسابقات قهرماني كشور موتور سواري سرعت با قهرماني تيم استان تهران به پايان رسيد. به گزارش روابط عمومي فدراسيون موتور سواري و اتومبيلراني، اين دوره از رقابتها كه با حضور تيمهاي استانهاي كشور، روز جمعه ٢٨ آبان ماه در پيست اتومبيلراني مجموعه آزادي تهران برگزار شد، تيم تهران توانست سكوهاي برتر اين مسابقه را از آن خود كند؛ اين رقابتها ... با خودروبانک همراه باشید.
نتايج دور چهارم مسابقات موتور ريس قهرماني كشور
موتوراسپرت - 1395/6/6 - 16:15
پنج شنبه هفته گذشته، پیست درگ مجموعه شهر ورزش در جوار بوستان ولایت تهران برای دومین بار در طول سال جاری میزبان مسابقات درگ بود که البته اینبار برخلاف مسابقه قبلی تنها توسط هیات اتومبیل رانی و موتور سواری شهر تهران برگزار می شد و شامل مسابقات ادغام شده با فدراسیون نمی شد. با این حال برگزاری مسابقه اخیر در ساعات بعد از ظهر نکته مثبتی بود و با توجه ... با خودروبانک همراه باشید.
نمایش قدرت و سرعت، گزارش دومین مسابقه درگ سال 95 + فیلم
موتوراسپرت - 1395/3/9 - 11:30
گزارش: آراد فلاح عکس: فرهنگ فیروزیان این روزها این مسئله که اکثر رشته های ورزشی کشور کم و بیش با حواشی و عدم حمایت های مالی و معنوی دست و پنجه نرم می کنند، موضوع تازه ای نیست و رشته های اتومبیل رانی نیز متاسفانه از این قاعده مستثنی نیستند. در مهمترین و مشهور ترین زیر شاخه این رشته یعنی مسابقات سرعت، شاهد افزایش سرسام آور هزینه ها و کمبود ... با خودروبانک همراه باشید.
رالی با چاشنی خشکسالی، گزارش اولین مرحله از رالی قهرمانی کشور
موتوراسپرت - 1395/2/11 - 11:45
دیروز جمعه دهم اردیبهشت ماه در پیست بوستان ولایت نخستین دوره مسابقات درگ 400 متری قهرمانی کشور برگزار شد. در این رقابت حدود 50 شرکت کننده حضور داشتند و از استانهای مختلف برای رقابت با هم به پایتخت آمده بودند. متاسفانه در سال های اخیر شاهد بی مهری به این رشته پرهیجان بودیم ولی بالاخره با همکاری سازمان ورزش شهرداری مجدداً این مسابقات از سر گرفته شد ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش اولین دوره مسابقات درگ قهرمانی کشور
موتوراسپرت - 1395/2/6 - 17:15
نخستین دوره مسابقات فرمولا دریفت قهرمانی کشور در پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی برگزار و شرکت‌کنندگانی از استان‌های تهران،خوزستان وکیش به مقام اول تا سوم دست پیدا کردند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، در این مسابقه عباس عسگری از تهران بر روی سکوی نخست ایستاد ،شهاب پیشانی داراز خوزستان عنوان دوم را به خود اختصاص داد و ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش اولین راند فرمولا دریفت قهرمانی کشور
موتوراسپرت - 1395/1/31 - 12:45
به میزبانی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان تهران نخستین دوره مسابقه درگ همگانی (آماتوری) پنجشنبه هفته جاری برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون،این مسابقات با همکاری هیات تهران و سازمان ورزش شهرداری راس ساعت 11 مورخ 2 اردیبهشت ماه در بوستان ولایت برگزار می‌گردد. علاقه مندان به این رشته ورزشی می توانند جهت دیدار از این مسابقه به ... با خودروبانک همراه باشید.
نخستین دوره مسابقه اتومبیبلرانی درگ برگزار می شود
موتوراسپرت - 1395/1/30 - 11:15
نخستین دوره مسابقات دریفت قهرمانی کشور سوم اردیبهشت ماه در پیست اتومبیلرانی آزادی برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، استانهای سراسر کشور می‌توانند نسبت به اعلام آمادگی و معرفی نفرات حداکثر تا تاریخ 29 فروردین ماه به فدراسیون اقدام فرمایند؛ بدیهی است معرفی نامه های بعد از تاریخ فوق مورد قبول نمی‌باشد. علاقه ... با خودروبانک همراه باشید.
نخستین راند مسابقات دریفت برگزار می‌شود
موتوراسپرت - 1394/12/16 - 13:00
با حضور محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان آخرین راند از مسابقات بزرگ اتومبیلرانی سرعت سال،جام سعید اعرابیان و احمد شرقی در پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، این دوره از مسابقات با حضور 110 ورزشکار از استانهای سراسر کشور و استقبال علاقه مندان به اتومبیلرانی و سرعت برگزار ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش آخرین راند مسابقات اتومبیلرانی سرعت
12
Top