موتوراسپرت
موتوراسپرت

اخبار موتوراسپرت

موتوراسپرت - 1396/6/12 - 15:00
روز جمعه گذشته 10 شهریورماه، مسابقه درگی با حضور خودروهای مختلفی در بوستان ولایت تهران برگزار شد. این مسابقه کلاس‌بندی‌های مختلفی از جمله 206 و 4 سیلندر و آزاد تک و یا دو دیفرانسیل داشت و به مناسبت هفته دولت برگزار شده بود. حضور خودروهایی چون بی ام و i8 و یا پورشه پانامرا توربو و همچنین حضور مزدا 323 های تیونینگ شده بسیار جالب بود اما از حضور بی ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش مسابقه درگ روز جمعه در بوستان ولایت تهران + عکس و فیلم
موتوراسپرت - 1396/5/27 - 12:30
پنجشنبه 26 مردادماه راند دوم مسابقات درگ قهرمانی کشور در انزلی با 85 شرکت‌کننده از 7 استان کشور برگزار شد. محل مسابقه، اتوبان جدید تازه تاسیس این شهر بود و شرکت‌کنندگان از محل مسابقه راضی بودند و مسابقه از استقبال خوب تماشاچیان برخوردار شده بود. تقریباً ساعت 10 صبح اولین شرکت‌کننده از کلاس 206 اختصاصی استارت داده شد و همراه با شروع مسابقه هوا ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش راند دوم مسابقات درگ قهرمانی کشور در انزلی
موتوراسپرت - 1396/5/7 - 18:45
اسلالوم گرگان در محل بازار این شهرستان برگزار شده بود. پنجشنبه 5 مرداد حدوداً 50 شرکت‌کننده در این مسابقه حضور داشتند که با توجه به انتخابی که در همان روز انجام داده بودند، 6 نفر برتر هر کلاس (تا 1500، 1500 تا 2000، آزاد و بانوان) برای مسابقه روز بعد انتخاب شدند. اعلام نتایج انتخابی روز پنجشنبه حدوداً تا ساعت 9 شب طول کشیده بود و باعث کلافگی و ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش راند دوم مسابقات اسلالوم کشوری در گرگان
موتوراسپرت - 1396/5/7 - 12:00
هوای بسیار گرم مردادماه باعث شده بود تاحدودی شاهد کاهش کیفیت راند دوم مسابقه فرمولا دریفت باشیم. مسابقه ای که در 6 مرداد ماه با حضور 13 شرکت کننده از 7 استان در پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. طبق نظر تیم برگزاری و داوری بخاطر افزایش دمای هوای پایتخت و جلوگیری از وارد آمدن فشار بیش از اندازه به خودروها، مسیر مسابقه کوتاه تر از ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش خودروبانک از دومین راند مسابقه دریفت + فیلم
موتوراسپرت - 1396/4/31 - 11:00
یک روز مانده تا اولین ماه از فصل تابستان به پایان برسد. پایانی که مطمئناً برای علاقه مندان به رشته اتومبیلرانی خاطره خوبی رقم زده است. با نزدیک شدن به پایان تیرماه دومین راند از مسابقات اتومبیلرانی قهرمانی کشور با نام جام اتحاد در پیست سرعت مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. دومین راند از مسابقات ریس قهرمانی کشور در 8 کلاس با حضور بیش از 50 شرکت ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش خودرو بانک از دومین راند مسابقات اتومبیلرانی قهرمانی کشور
موتوراسپرت - 1396/3/7 - 14:30
دور نخست مسابقات رالي كشوري صبح روز جمعه پنجم خردادماه آغاز شد و 12 خودرو در بيابان‌هاي پرند به رقابت پرداختند. رالي تهران نسبت به آخرين رالي سال گذشته با افزايش تعداد شركت‌كنندگان مواجه شد كه به نظر مي‌آيد دليل اصلي آن كاهش تعداد روزهاي مسابقه از دو روز به يك روز است. اين تغيير در برگزاري رالي باعث كاهش هزينه تيم‌ها و برگزاري بهتر شده و نويدبخش ... با خودروبانک همراه باشید.
هیجان در پرند، نخستين راند مسابقات رالي در تهران برگزار شد
موتوراسپرت - 1396/3/6 - 11:30
200 متر کم هیجان از جمله مسابقاتی که رقابت بیشتری بین شرکت کنندگان بوجود می‌آید، درگ است. مسابقات درگ در همه ی جای دنیا طرفداران بسیار زیادی دارد. خودروهایی که باید در مسیر مستقیم به رقابت بپردازند. این مسیرها با توجه به طول پیست و دیگر پارامترها مشخص می شود. در دنیا درگ 200 متر، 300 متر، 400 متر و 800 متر جزو بیشترین درگ‌های برگزار شده ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش اولین دوره مسابقه درگ با حضور خودروهای پرمدعا
موتوراسپرت - 1396/2/23 - 19:00
مسابقات دریفت یکی از پرهیجان‌ترین رشته‌های ورزشی اتومبیلرانی است. مسابقاتی که مهارت رانندگی یکی از مهم‌ترین فاکتورهای برای پیروزی است. در این چندسال اخیر به همت فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری جمهوری اسلامی ایران با تشکیل کمیته دریفت شاهد برگزاری منظم این مسابقات هستیم. در سال جدید نیز این مسابقات همانند سال‌های قبل در حال برگزاری است. اولین ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش خودروبانک از اولین راند مسابقات فرمولا دریفت قهرمانی کشور
موتوراسپرت - 1396/2/9 - 13:00
مسابقات موتورسواری هیجان خاص خود را دارد. چندسالی است که در ایران به همت فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری و علاقه مندان به این رشته ورزشی، شاهد برگزاری رقابت‌های مختلفی در حوزه موتورسواری هستیم. مسابقات موتورریس نیز با وجود محدودیت‌های فراوان در خصوص تردد موتورهای 250 سی‌سی به بالا همچنان با نظم خاصی برگزار می‌شود. اولین راند از مسابقات موتور ریس ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش خودروبانک از اولین راند مسابقه موتور ریس
موتوراسپرت - 1396/2/6 - 12:00
اولین راند از مسابقات قهرمانی موتورریس کشور در تاریخ 96.2.8 برگزار می شود. مسابقات موتور ریس امسال نیز با حضور تیم های مختلفی از استان‌های تهران، البرز، شیراز، مشهد، مازندران و... برگزار می‌شود. اولین راند نیز در پیست سرعت مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود. این مسابقه طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون در ساعت 10 صبح روز جمعه برگزار می شود. ... با خودروبانک همراه باشید.
برگزاری اولین راند مسابقات موتور ریس در سال 96
موتوراسپرت - 1396/2/2 - 13:00
اولین دوره از مسابقات اسلالوم به میزبانی استان تهران در پیست سرعت مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. مسابقه ای که در آن بیش از 120 شرکت کننده از 15 استان حضور داشتند. برخی از این شرکت کنندگان از استان‌های فارس، مازندران، گیلان، البرز، کرمان، خوزستان، تهران، اصفهان، یزد و... حضور داشتند. اسلالوم یا همان حرکات مانع و مارپیچ یکی از زیر شاخه‌های رشته ورزشی ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش خودروبانک از اولین مسابقه اسلالوم در سال 96
موتوراسپرت - 1396/1/28 - 16:00
اگر یکی از طرفداران مسابقات اتومبیلرانی هستید و مسابقات مختلف را دنبال می‌کنید، قطعا با تیم "لول 5 موتوراسپرت" آشنایی دارید و آن‌هایی که کمی اختصاصی‌تر و دقیق‌تر به مسابقات اتومبیلرانی توجه دارند، می‌دانند که این تیم دارای عناوین قهرمانی در مسابقات قهرمانی لمانز و مسابقات 24 ساعته دیتونا است. اما حالا با فعالیت‌های جعلی و اتهام به تقلب "اسکات ... با خودروبانک همراه باشید.
تقلب، دلیل اصلی انحلال زود هنگام تیم لول 5 موتوراسپرت
موتوراسپرت - 1396/1/12 - 17:00
اتومبیلرانی از پرطرفدارترین ورزش‌های جهان می‌باشد که در ایران چندین رشته را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کنند از جمله ریس، دریفت، اسلالوم، کارپارک، کارتینگ، رالی و آفرود که البته هر کدام رشته جداگانه و حرفه‌ای محسوب می‌شوند و رانندگان مخصوص خود را دارند. در این مقاله از خودروبانک قصد داریم در مورد رِیس صحبت کنیم و بیشتر در مورد کلاس‌های مختلف این ... با خودروبانک همراه باشید.
چه تغییراتی برای شرکت در کلاس استاندارد رِیس کشوری لازم است؟
موتوراسپرت - 1395/12/23 - 11:00
پایان خوش رقابت آخرین راند مسابقه سرعت بزرگ سال نیز به پایان رسید. مسابقه ای که در 10 کلاس برگزار شد. در این مسابقه بیش از 100 شرکت کننده از استان های اصفهان، البرز، تهران، مازندران و... حضور داشتند. راند ششم و پایانی مسابقه سرعت سال طبق اعلام قبلی با ضریب امتیاز دوبل برگزار شد. در کنار برگزاری راند ششم، رونمایی از نخستین خودروی مسابقه‌ای فرمول ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش خودروبانک از آخرین مسابقه اتومبیلرانی سال + عکس
موتوراسپرت - 1395/12/16 - 14:00
هیجان به سبک موتور سنگین سیزدهمین روز از اسفندماه برای علاقه مندان به رشته اتومبیلرانی و موتورسواری روز خاصی بود. روزی که سه برنامه مختلف در سه نقطه از شهر برگزار شد. برنامه هایی که با محوریت خودرو برگزار شده بود. اما در میان این 3 برنامه یک مسابقه ویژه نیز برگزار شد. مسابقه ای که محوریت اصلی آن خودرو نبود. این مسابقه اخرین راند از مسابقات موتور ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش خودروبانک از آخرین راند مسابقات موتور ریس سال + عکس
موتوراسپرت - 1395/12/14 - 17:00
قهرمانان آفرود کشور در آخرین راند (راند ششم) مسابقات آفرود که در بابلسر برگزار شده بود، به کار خود پایان دادند تا پرونده آفرود کشور در سال 95 بسته شود. به گزارش خبرنگار خودروبانک در این راند بیش از 80 شرکت‌کننده از استان‌های مازندران، اصفهان، تهران، البرز، کرمان، کرمانشاه، خراسان رضوی، گلستان و ... شرکت داشتند. در انتهای این مسابقه نتایج به شرح ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش آخرین راند آفرود قهرمانی کشور در مازندران + عکس
موتوراسپرت - 1395/12/7 - 13:30
گزارش خودروبانک از آخرین مسابقه فرمولا دریفت ششمین راند از مسابقات قهرمانی فرمولا دریفت کشور نیز با تمام حواشی و اتفاقات خاص خود به پایان رسید. مسابقه‌ای که در آن باز هم برخی از شرکت کنندگان به نحوه داوری ایرادهای فراوانی گرفتند. طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری قرار بود ششمین راند از مسابقات فرمولا دریفت رأس ساعت 10 ... با خودروبانک همراه باشید.
آخرین دود بازی امسال، گزارش آخرین مسابقه دریفت + فیلم
موتوراسپرت - 1395/11/16 - 01:45
گزارش خودروبانک از پنجمین راند مسابقات دریفت کشور هنوز یک راند دیگر باقی مانده تا قهرمان سال مسابقات دریفت مشخص شود. مسابقه ای که درآن حرف اول را مهارت راننده و کوک بودن خودرو می‌زند. راند پنجم مسابقات دریفت در 15 بهمن در پیست سرعت مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. مسابقه‌ای که در آن 13 شرکت کننده از استان‌های خوزستان، شیراز، تهران، البرز و ... با خودروبانک همراه باشید.
زمانی برای دود کردن لاستیک‌ها، گزارش پنجمین راند مسابقات دریفت + فیلم
موتوراسپرت - 1395/11/9 - 14:00
راند پنجم رالی قهرمانی کشور در اصفهان، تعیین قهرمان فصل به رالی آخر کشیده شد. با پیروزی آرمان طاهردوست در پنجمین رالی فصل و رتبه چهارمی محمدمهدی ابوترابیان، پیشتاز رده بندی فصل، تعیین قهرمان رانندگان فصل ۹۵ مسابقات رالی قهرمانی کشور به رالی آخر در سمنان موکول شد. در پنجمین رالی فصل، که در روزهای پنج شنبه و جمعه گذشته در استان اصفهان و اطراف ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش راند پنجم مسابقات رالی قهرمانی کشور + عکس
موتوراسپرت - 1395/11/4 - 17:00
جدال در 200 متر مسابقات درگ یکی از رشته‌های اتومبیلرانی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. در این مسابقه رقابت بین دو خودروی همکلاس است که در مسیری مشخص و مستقیم با حداکثر سرعت حرکت می‌کنند. پیروز میدان خودرویی است که زمان کوتاه تری را برای رسیدن به خط پایان طی کند. در ایران نیز این مسابقه نزدیک به 10 سال است به طور رسمی توسط فدراسیون، ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش خودروبانک از آخرین راند مسابقه درگ سال + فیلم
12
Top