موتوراسپرت
موتوراسپرت
موتوراسپرت - 1395/10/18 - 13:00
سلام کلاس آزاد عکس و نوشته: محمد حسن رزاقی چهارمین راند از مسابقات اتومبیلرانی قهرمانی کشور در پیست سرعت مجموعه اتومبیلرانی آزادی برگزار شد. مسابقه در 8کلاس با حضور 99 شرکت کننده از 9 استان برگزار شد. هوای سرد روز 17دی ماه تأثیری بر حضور تماشاچیان مشتاق به مسابقات ریس نداشت. مسابقه ای که در آن هیجان بیشتری نسبت به سه دوره قبل شاهد ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش خودروبانک از چهارمین راند مسابقات سرعت + گالری عکس
موتوراسپرت - 1395/10/13 - 18:00
مسابقه‌ی درگ روز جمعه در جزیره‌ی کیش با شکوه و حضور گسترده‌ی انواع خودروهای قدرتمند از انواع مازراتی و بی ام و گرفته تا فورد موستانگ و شورولت کوروت برگزار شد. در یک مقاله جداگانه این مسابقه را به صورت کاملی پوشش دادیم و عکس و فیلم های مفصلی از این رویداد و همچنین نتایج کلاس های مختلف از این مسابقه جذاب در جزیره کیش قرار دادیم که می توانید تمامی ... با خودروبانک همراه باشید.
تصاویر مسابقات درگ جزیره‌ی کیش را تماشا کنید
موتوراسپرت - 1395/10/13 - 16:00
عکس: بامداد صفائیان روز جمعه گذشته دهم دی ماه 95 مسابقه‌ی شتاب و درگ در جزیره‌ی زیبای کیش برگزار شد. برگزاری این مسابقه از آن جهت قابل توجه است که جزیره‌ی کیش جزو مناطق آزاد کشور محسوب شده و خودروهای روز دنیا در آنجا موجود هستند. در این مسابقه نیز خودروهای روز بسیاری از جمله انواع شورولت، فورد، مرسدس بنز، تویوتا، دوج و بی ام و شرکت کردند و ... با خودروبانک همراه باشید.
حضور بزرگان دنیا در مسابقه درگ جزیره‌ کیش + فیلم
موتوراسپرت - 1395/9/20 - 12:00
نوشته و عکس از حمیدرضا درجاتی چهارمین رالی فصل ۹۵ مسابقات قهرمانی کشور، با پیروزی محمدمهدی ابوترابیان از تیم گردشنما به پایان رسید تا راننده خودرو پژو ELX، اختلاف خود در صدر جدول را به ۱۲ امتیاز افزایش دهد تا قدم بلندی برای قهرمانی فصل برداشته باشد. این مسابقه از پیست سرزمین ایرانیان در شهر پرند استارت خورد. البته شروع نمادین این مسابقه در پیست ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش چهارمین رالی قهرمانی کشور + عکس
موتوراسپرت - 1395/9/5 - 23:15
گزارش و عکس: محمد حسن رزاقی در پنجمین روز از ماه آذر، چهارمین دوره از رقابت‌های قهرمانی دریفت کشور برگزار شد. این مسابقات به میزبانی استان تهران در پیست مجموعه ورزشی آزادی برگزاری شد. مسابقه‌ای که هوای سرد پاییز تأثیری در حضور تماشاچیان آن نداشت. مسابقات دریفت جزو معدود رشته‌های ورزشی اتومبیلرانی است که علاقه‌مندان بسیاری زیادی دارد. بخصوص حضور ... با خودروبانک همراه باشید.
اسکی رو آسفالت، چهارمین راند مسابقات دریفت در هوای سرد پاییز + فیلم
موتوراسپرت - 1395/8/29 - 17:00
چهارمين دوره از مسابقات قهرماني كشور موتور سواري سرعت با قهرماني تيم استان تهران به پايان رسيد. به گزارش روابط عمومي فدراسيون موتور سواري و اتومبيلراني، اين دوره از رقابتها كه با حضور تيمهاي استانهاي كشور، روز جمعه ٢٨ آبان ماه در پيست اتومبيلراني مجموعه آزادي تهران برگزار شد، تيم تهران توانست سكوهاي برتر اين مسابقه را از آن خود كند؛ اين رقابتها ... با خودروبانک همراه باشید.
نتايج دور چهارم مسابقات موتور ريس قهرماني كشور
Top
لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران