هیولای 1000 اسبی منصوری

هیولای 1000 اسبی منصوری

منصوری را که دیگر می‌شناسید، تیونر معروف و نام آشنای ایرانی اصل صنعت خودرو مقیم آلمان که همیشه محصولاتی متفاوت و در نوع خود بهترین‌ها را ارائه می‌دهد. در آخرین پروژه کاری این تیونر محبوب هم، منصوری دوباره سری به بنتلی کانتیننتال GT زده و با تغییراتی بر روی ظاهر و باطن آن، بنتلی را تبدیل به چیزی فراتر از یک خودروی خیابانی کرده که در نگاه اول به آن کاملاً حسش خواهید کرد.
اول از بدنه خودرو شروع کنیم، برای بدنه بنتلی کانتیننتال GT، منصوری یک بسته اسپرت با اجزایی همچون یک کاپوت جدید ساخته شده از الیاف فیبرکربنی متفاوت شبیه به پوست تمساح و چهار هود مجزا بر روی آن، سپر جدید فیبرکربنی و آینه‌های بغل با قاب دور فیبرکربنی، درب صندوق عقب کاملا فیبرکربنی با یک باله بزرگ و بلند فیبرکربنی ریسینگ بر روی آن و همچنین دو خروجی اگزوز دوبل کنار هم در میان دیفیوزر گسترده سراسر سپر را ارائه کرده است. در داخل کابین هم منصوری از فیبرکربن‌های مورد استفاده در بدنه برای تزیین و شکل گیری فرمان ارگونومیک و داشبورد و کنسول مرکزی و پنل‌های درها و دیگر نقاط استفاده کرده و برای مکمل آن هم منصوری چرم‌های سبز رنگ تاریک با زوارهای سبز رنگ روشن را برای سایر تجهیزات داخلی انتخاب کرده که هماهنگی بی عیب و نقص و محیطی تماشایی را از داخل کابین به تصویر کشیده است.
در زیر کاپوت این شاهزاده بریتانیایی هم یک هیولای 1000 اسب بخاری ( 736 کیلووات ) با حداکثر گشتاور 1200 نیوتن متری آرام گرفته که با بیدار کردن آن، شتاب صفر تا صد کانتیننتال GT را به 3.9 ثانیه رسانده و حداکثر سرعت آن را هم از مرز 330 کیلومتر بر ساعت رد می‌کند.
نظرات
 
 
 

Ali

1393/12/27
عجب غولی شده!! منصوری خودمونه دیگه!واقعا شده ماشین! عالیه!عالی! شرمنده دیفیوزر چیه؟؟
  • سجاد

    1393/12/27
    دیفیوزر همون تیغه های عمودی قسمت پایین و زیر سپر هست
    2+

سپهر

1393/12/29
آقای منصوری جان بیا یه سرو سامونی به خودروهای داخلی بده.وگرنه ممکنه نارنجک به خودم ببندم برم تو کارخونه ی سایپا

سعید

1394/1/1
سلام.واقعا وحشی شده.دم منصوری گرم.مثلابیادسایپابخوادپرایدوانت و دیزاین کنه.چی بشه

sajjad

1394/1/17
یاشاسین منصوری
Top