دقایقی با لوکس‌ترین شاسی بلند ولوو

دقایقی با لوکس‌ترین شاسی بلند ولوو

قطعاً برای همه پیش آمده که بخواهند برای یک بار هم که شده سواری در یک خودروی لوکس از جمله رولزرویس را تجربه کنند، اما به خاطر قیمت بالای آن‌ها و همچنین همیشه در دسترس نبودن آن‌ها، کمتر کسی چنین فرصتی برایش پیش می‌آید! ولی به تازگی ولوو با معرفی نسخه لوکس شاسی بلند XC90 آمده تا تجربه سواری در حد محصولات رولزرویس را با یک خودروی شاسی بلند در کنار فضای داخلی بیشتر قطعا با قیمتی معقول‌تر از محصولات لوکس رولزرویس به کاربران خود ارائه دهد.
نسخه استاندارد و اصلی XC90 با هفت صندلی استاندارد و تجهیزات داخلی استاندارد ارائه می‌شود، ولی نسخه لوکس ولوو XC60 برای افزایش فضای پای سرنشینان و راحتی بیشتر آن‌ها، تنها به چهار عدد صندلی نرم و راحت مجهز شده که هر چهارتای آن‌ها به ماساژور و گرم‌کن صندلی مجهز شده و همگی از پشت سری‌های فعال و پشتی‌های ارگونومیک با تکیه‌گاه‌های پهلویی سود می‌برند. کنسول ابزار میان کابین هم از جلو داشبورد تا انتهای کابین کشیده شده که قسمت عقبی آن به میزهای کوچک جمع شونده، جا لیوانی، تکیه‌گاه آرنج، جاسیگاری و یخچال برای خنک نگه داشتن نوشیدنی در آن و... مجهز شده است. برای هر کدام از سرنشینان عقب هم به صورت مجزا یک صفحه نمایشگر تقریبا بزرگ در پشت سری‌های صندلی‌های جلو در نظر گرفته شده که صدای آن‌ها توسط سیستم صوتی باورز و ویلکینز با 19 بلندگو در سراسر خودرو به صورت استریو و سه بعدی پخش می‌شود.
بر اساس گفته‌های ولوو هم تنها خودروی لوکس سوئدی قرار است برای اولین معرفی رسمی در نمایشگاه بین المللی شانگهای چین حاضر شود.
نظرات
 
 
 

محتبي

1394/1/26
با سلام. با تشكر از گروه خودرو بانك.
اگر مقايسه اين خودرو با يك خودروي لوكس ديگه مثل پرايد رو بذاريد ممنون ميشم.

nmac

1394/1/26
دوستان به نظر شما این جلو پنجره و سپر به 111 میاد نسبت به سادش
http://www.overpic.net/viewer.php?file=x8y5ep9igx8tj5unv8xnw.jpeg
http://www.overpic.net/viewer.php?file=x9uwozrnuizileytb33jq.jpeg

امیر حسین

1394/1/26
با این ماشین جون میده بری کل ایران را بگردی . در ضمن ماشین های ولوو بالاترین ایمنی را در جهان دارند .

Armin

1394/1/26
بر اساس گفته‌های ولوو هم تنها خودروی لوکس سوئدی قرار است برای اولین معرفی رسمی در نمایشگاه بین المللی شانگهای چین حاضر شود.

بخدا مدیونید اگر فکر کنید چینیه .

hassan

1394/1/26
افرا موتور نمایینده ولوو در ایران قراره امسال با قیمت حدود 500 میلیون وارد کشور عزیمون کنه.
Top