SLS وحشی در انتظار جاده

SLS وحشی در انتظار جاده

پرایر دیزاین (Prior-Design) که پیش از این هم با پروژه‌های خود همه را شگفت زده می‌کرد، پس از مدتی طولانی و سکوتی معنادار، به تازگی از آخرین پروژه کاری خود بر روی مرسدس بنز SLS AMG با یک کیت بدنه اسپرت و آیرودینامیکی پرده برداری کرد.
پرایر دیزاین با ارائه یک کیت بدنه اسپرت و آیرودینامیکی با نام PD900GTWB به معنی واقعی کلمه مرسدس بنز SLS AMG را تبدیل به یک هیولا کرده است. در قسمت طراحی همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، کیت بدنه ارائه شده اجزایی همچون سپر جدید جلو با شکل و شمایلی متفاوت و ورودی‌های بزرگ‌تر هوای رادیاتور روی آن و همچنین تیغه‌های کوچک در اطراف سپر، رینگ‌های بزرگ 20 و 21 اینچی آلیاژی با لاستیک‌های سوپر اسپرت دانلوپ SU 5P، گلگیرهای جدید و حجیم‌تر برای پوشش لاستیک‌های پهن‌تر، باله بزرگ عقب، دیفیوزر بزرگ، چهارخروجی تیتانیومی و همچنین سیستم تعلیقی جدید را در خود جای داده که سیستم تعلیق خودرو حدود 35 میلی متر از ارتفاع خودرو نسبت به زمین کاسته و سیستم اگزوز جدید نیز به تنهایی موجب بهبود 40 اسب بخاری قدرت شده است.
کار پرایر دیزاین در قسمت قدرتی هم تنها در بهبود اطلاعات ECU خلاصه می‌شود که حدود 30 اسب بخار قدرت و 40 نیوتن متر گشتاور را به پیشرانه 6.2 لیتری هشت سیلندر V شکل SLS اضافه کرده و نیروی تولیدی آن را به 570 اسب بخار و گشتاور آن را هم به 650 نیوتن متر رسانده است.
نظرات
 
 
 

american and japan

1394/2/15
چی بود و چی شد!!!!!!

بی نام

1394/2/16
سلام
یه دونه از اینا گرفتم، خوشم نیومد.
پس دادم یه تیبا هاچبک گرفتم الان هم خیلی راضیم از امکانات و هندلینگ و فیس و قیمت و ...
Top