جراحی سنگین لارته بر روی LX570

جراحی سنگین لارته بر روی LX570

لارته دیزاین ( Larte Design )، شرکت روسی تقویت کننده اتومبیل است که نام آن در این اواخر و در این روزهای پر جنب و جوش تیونرها زیاد به چشم می‌خورد. اغلب یا بهتر است بگوییم بیشتر سوژه‌های کاری لارته دیزاین از خودروهای شاسی بلند انتخاب می‌شود و کم پیش می‌آید که به سراغ خودرویی سدان و یا اسپرت برای تقویت برود. لارته دیزاین آخرین پروژه کاری خود را هم به رسم عادت از محصولات شاسی بلند انتخاب کرده است، ولی این بار به جای اتومبیل‌های اروپایی، به سراغ محصولی شاسی بلند از کمپانی ژاپنی لکسس رفته که با تغییراتی در ظاهر، بروزرسانی شده است.
لکسس LX570، دومین دفعه‌ای است که لارته دیزاین این محصول را برای سوژه کاری خود انتخاب کرده است که با ارائه یک کیت بدنه گسترده اندکی طراحی کلی خودرو را به خصوص در قسمت عقب به تویوتا لندکروزر شبیه کرده است. به طور کلی در جلو اتومبیل جلوپنجره‌ای مشبک با ستون‌های اصلی مشکی رنگ، سپری کاملا جدید با الگوهای عجیب و غریب و زیبای ورودی‌های هوا بر روی آن و همچنین مه شکن‌های گنجانده شده در لابه‌لای مجموعه سپر می‌شود که چهره‌ای متفاوت را از یک خودروی شاسی بلند به نمایش گذاشته است. عقب خودرو هم همانطور که در تصاویر آپلود شده پیداست، مجموعه سپری جدید با خروجی‌های دوبل تیتانیومی اگزوز در دو طرف آن و چراغی مه‌شکن برگرفته از مه شکن‌های خودروهای فرمول یک در وسط این مجموعه و... قرار گرفته است.


از لحاظ فنی هم لارته دیزاین اشاره‌ای به این قسمت نکرده است، یعنی در زیر کاپوت این خودرو با پیشرانه‌ای 5.7 لیتری V8 استاندارد لکسس طرف هستیم که برای به ثبت رساندن حداقل شتاب 7.5 ثانیه‌ای و حداکثر سرعت 220 کیلومتر بر ساعتی برای این شاسی بلند 2719 کیلوگرمی، حداکثر 367 اسب بخار قدرت و 530 نیوتن متر گشتاور را تولید می‌کند.

نظرات
 
 
 

yasin

1394/2/31
جلوشو خراب کرده
Top