رانگلر شش چرخ، غول جدید جیپ

رانگلر شش چرخ، غول جدید جیپ

سال 2012 الی 2013 میلادی بود که شرکت خودروسازی مرسدس بنز با نصب دو جفت چرخ بیشتر بر روی مرسدس بنز G کلاس شاسی بلند آفرودی خود، این خودرو را تبدیل به یک هیولایی در میان خودروهای خارج از جاده ای یا آفرودی کرد که با سیستم ها و تجهیزات نصب شده بر روی آن، نمونه ش تا به حال ساخته نشده بود، تا اینکه یکی دو روز پیش رقیبی جدی برای گل سرسبد آفرود باز مرسدس بنز پیدا شد. گراز وحشی " WILD BOAR " لقب خودروی شش چرخه غول پیکر جیپ است که بر روی مدل رانگلر جیپ تکامل پیدا کرده و با پیشرانه ای صد در صد قدرتمندتر و ظاهری خشن تر از قبل آماده تا جاده ای را برای فتح کردن باقی نگذارد.
راستش را بخواهید در مورد پیشرانه بکار رفته بر روی این محصول اطلاعاتی منتشر نشده است و به احتمال زیاد از قدرتمندترین پیشرانه این کمپانی یعنی یک موتور شش سیلندر V شکل 3.6 لیتری استفاده خواهد کرد که حداکثر قدرتی 285 اسب بخاری و گشتاوری 352 نیوتن متری تولید خواهد کرد، ولی خوب شرکت سازنده این محصول تا کنون هیچ صحبتی از پیشرانه آن نکرده و نمی توان در مورد آن نظری قطعی داد.
از لحاظ ظاهری هم اگر این محصول را با رانگلر استاندارد مقایسه کنیم، در اولین قدم به مجموعه سپر خودرو برمیخوریم که با فولاد ضد زنگ مستحکم و گاردهای جوش شده در بالای آن و همچنین مجهز بودن آن به یک بکسل قوی، تکامل پیدا کرده است و در مقابل جلوپنجره جدید خودرو نصب شده است که همگی دست به دست هم داده و چهره ای خشن تر و مصمم تر را از این محصول شش چرخ غول پیکر به نمایش گذاشته اند. دیگر قسمت مهم این خودرو هم چادر قابل حمل نصب شده بر روی خودرو است که با پیچ و مهره به ستون های جانبی کنار ستون های اصلی پیچ شده و در مواقع غیرضروری قابل جدا شدند هستند. و اما مهم ترین قسمت این خودرو بخش عقبی آن است که با مشاهده تصاویر آپلود شده از این قسمت شاهد اسلحه های سنگین و سبک هستیم که در قسمت عقب خودرو قرار گرفته و از یک مسلسل اتوماتیک، یک شات گان ساچمه ای و یک کلت و دو سه قلم وسایل دیگر تشکیل شده اند!
نظرات
 
 
 

a

1394/3/11
خوراکه نیروهای داعش ئه

american and japab

1394/3/13
چی بگم خودروبانک؟!؟!؟!
خیلی تازگیا دارم حال میکنم باهات...ولی این قدیمی بود خیلی جدید نبود.ولی باز هم عالی جای تشکر داره از تک تک مسءولین خودروبانک که اینقدر مطالب با ارزشی میزاره
Only in a jeep ○||||||○
Top