جواهر باوریایی بی ام و تقویت شد

جواهر باوریایی بی ام و تقویت شد

جدیدترین و آخرین نسل از ب.ام.و سری 7 که حدودا یکی دو ماهی می‌شود به صورت رسمی از سوی ب.ام.و معرفی شده است، توسط تیونر اختصاصی محصولات ب.ام.و یعنی منهارت (Manhart) برای تقویت بدنه و پیشرانه انتخاب شد و پس اعمال تقویت‌های لازم بر روی آن، لقبی جدید تحت عنوان MH7 700 با انتهای نام آن افزوده شد. البته در زمان معرفی این محصول تنها یک تصویر از آن منتشر شده که برای پیش بردن کارمان کافی به نظر می رسد.
در جلو خودرو همانطور که در تصویر منتشر شده از سوی منهارت هم قابل مشاهده است، از چراغ‌های جدید تمام LED در کنار جلوپنجره مشبک مشکی رنگ استفاده شده است، البته نه اینکه چراغ‌ها به صورت فیزیکی جدید شده باشند، ولی قاب داخلی آن‌ها تاریک‌تر شده و جبهه‌ای اسپرت به چهره خودرو داده است. بیشترین تغییرات حاصله بر روی این خودرو هم مربوط به مجموعه سپر خودرو می‌شود که در دو طرف آن مه شکن‌های جدید سه قلو نواری شکل در لابه‌لای هر یک از ورودی‌های دو طرف سپر و همچنین یک بامپر یا تیغه‌ای آیرودینامیکی در زیر آن برای چسبندگی بیشتر خودرو نصب شده که به نظر می‌رسد از فیبرکربن ساخته شده باشد. علاوه بر این ها با توجه به تصویر ارائه شده، قاب آینه‌ها و رکاب زیر درها از فیبرکربن ساخته شده و همچنین رینگ‌های بزرگ خودرو هم جدید شده‌اند.
برای پیشرانه خودرو هم منهارت یک بسته افزاینده قدرت را ارائه کرده که قدرت موتور 4.4 لیتری V8 را از 449 اسب بخار به مرز 700 اسب بخار نزدیک کرده که شتاب خودرو را در عرض تنها 4 ثانیه از حالت سکون به صد کیلومتر بر ساعت می‌رساند.
نظرات
 
 
 

حسن عمادی

1394/4/30
جونم عجب چیزیه من که زبونم بند اومده

فوق العاده

1394/4/31
فقط یک کلمه، به قول حسن آقا زبونم بند اومده.

فوق العاده هست و دیگر هیچ.

MUSTANG

1394/4/31
اووووفففففففففف
Top