چری تیگو7 ، انتخابی مناسب برای لوکس پسندان

چری تیگو7 ، انتخابی مناسب برای لوکس پسندان

حدود دوسال است که بازار خودرو ایران، در شرایط سختی به سر می‌برد. بسیاری از برندهای خارجی، کشورمان را ترک گفته‌اند و حال به جز خودروهای ایرانی و چینی، مشتریان گزینه دیگری را در برابر خود نمی بینند. در این شرایط، مصرف‌کنندگان به ناچار، می‌بایست سگمنت خودروهایی که قصد خریداری آن‌ها را دارند، عوض کنند.
خوشبختانه خودروسازان چینی در سال‌های اخیر، پیشرفت مناسبی داشته‌اند و در حال حاضر، محصولات آن‌ها توانایی رقابت با تولیدات سایر خودروسازان جهانی را دارند. یکی از این محصولات، چری تیگو 7 است که مدتی پیش،‌ به عنوان پرچمدار محصولات چری معرفی شده و به بازار کشورمان نیز راه یافت. بسیاری اعتقاد دارند چری تیگو 7، نخستین شاسی‌بلند چینی است که توانسته محدودیت‌های پیشین خودروهای چینی را شکسته و وارد رقابت با خودروهای اروپایی، کره‌ای و ژاپنی شود.
اما یک مشتری از خودرویی در کلاس جهانی چه می‌خواهد؟ ظاهری بروز در طراحی خارجی و داخلی، به همراه مواد با کیفیتی که کابین و بدنه خودرو از آنها ساخته شده است. به جرات می‌توان گفت چری تیگو 7 از این نظر، قادر است تا رضایت مخاطبان را جلب کند و در سطح سایر رقبای وارداتی ظاهر شود.
در زمینه قوای فنی نیز تیگو 7 در حد و اندازه رقبا ظاهر شده است. موتور 1.5 لیتری توربو که توسط شرکت AVL اتریش طراحی شده و مجهز به سیستم توربو از شرکت معتبر هانیوال بوده، در ترکیب با گیربکس مطمئن و ساخته شده براسا تکنولوژی شرکت گتراک، حس اعتماد به نفس مناسبی را به شما القا خواهد کرد.
این خودرو با داشتن آپشن های ایمنی چون 6 عدد ایربگ ،انواع سیستم های پایداری و کنترل و 5 ستاره ایمنی در کنار امکانات رفاهی چون دوربین 360 ، سقف پاناروما و برخی آپشن های رفاهی دیگر کاملا در حد یک شاسی بلند کامل و مجهز ظاهر میگردد.
تیگو7 با داشتن 5 سال یا 150.000 کیلومتر گارانتی در کنار 2 سال و 6 نوبت سرویس رایگان و همچنین وضع خدمات نسبتا مناسب در بازار فعلی، تحویل فوری و به موقع و شرایط اقساطی خاص و منعطف، خودرویی مناسب حال خریداران سخت‌گیر بازار بوده که به دنبال محصولی در حد و اندازه استانداردهای جهانی هستند.
نظرات