منصوری باز هم S63 تقویت کرد

منصوری باز هم S63 تقویت کرد

منصوری، یکی از سه کمپانی برتر تیونینگ صنعت خودروسازی که دیگر همه با آن آشنایی دارند و نیازی به تعریف از آن نیست، این اواخر علاقه زیادی به محصولات مرسدس بنز پیدا کرده و یکی پس از دیگری به تقویت محصولات مرسدس بنز می‌پردازد، البته در آخرین پروژه‌های خود به تقویت بنتلی کانتیننتال GT رودستر هم پرداخته بود، ولی این بار برای چندمین بار، باز به سراغ تقویت مرسدس بنز S63 AMG رفته است، اما خوشبختانه منصوری برخلاف سایر تیونرها، همیشه یک چیز جدیدی برای رو کردن در چنته خود دارد و این پروژه نیز از این قاعده مستثنی نیست.
اولین قسمتی که در S63 AMG منصوری به آن پرداخته و رابطه مستقیم با محیط بیرون و مخاطبان دارد، طراحی ظاهری بدنه این خودروست که با ارائه یک کیت بدنه اسپرت، به طرز ماهرانه‌ای تقویت و بروزرسانی شده است. اجزاء تشکیل دهنده این کیت هم به ترتیب شامل بامپر و قاب اطراف ورودی‌های یکپارچه هوا که از فیبرکربن ساخته شده‌اند، رینگ‌های 11 پره‌ای دوبل 22 اینچ چرخ‌ها، قالب گیری دو هود اسپرت بر روی درب کاپوت، قاب فیبرکربنی پشت آینه‌ها، باله بزرگ فیبرکربنی ثابت نصب شده بر روی درب صندوق عقب با پایه‌های باریک آلومینیومی، دیفیوزری فیبرکربنی در زیر سپر و دو خروجی اگزوز مشبک تیتانیومی در اطراف آن می‌شود. برای افزایش جذابیت و به قولی خشونت این محصول نیز، منصوری قاب داخلی چراغ‌ها را تاریک‌تر کرده است.
در زیر کاپوت این محصول استثنایی نیز یک پیشرانه هشت سیلندر V شکل قرار گرفته که قدرت تولیدی آن از 585 اسب بخار در حالت استاندارد، به 720 اسب بخار، 800 اسب بخار، 900 اسب بخار و در نهایت هم 1000 اسب بخار افزایش پیدا کرده است.
در آخر هم لازم به ذکر است بگوییم که هیچگونه تصویری از نمای داخلی این اتومبیل ارائه نشده و ما هم از داخل آن خبری نداریم، ولی منصوری وجود تشک‌های سفارشی کف صندلی‌ها، پدال‌های آلومینیومی، صندلی‌های فیبرکربنی و روکش‌های حرفه‌ای چرمی را در داخل کابین تایید کرد است.
نظرات
 
 
 

facebook.com/#کمپین خرید خودرو صفر ممنوع

1394/7/22
تو ایران هم احتمالا منصوری زیاد داریم ولی متاسفانه *.............* نمیذارن دیده شن و نمیذارن *منصوری* شن....
 • محمد

  1394/7/22
  نمای جلوش فوق العاده زیبا شده
  4+

امید

1394/7/22
تبریک به اقای منصوری که واقعا پرچم ایرانو برد بالا
 • a

  1394/7/23
  ارم شرکت که بیشتر شبیه پرچم سوئیس ئه،
Top