آغاز یک ماجراجویی تازه با سورنتو

آغاز یک ماجراجویی تازه با سورنتو

کیا جواز ورود خود به نمایشگاه بین المللی اتومبیل‌های تقویت شده سما واقع در لاس وگاس را با انتشار تیزری تبلیغاتی کوتاه و یک تصویر، رو کرد. نسل جدید کیا سورنتو، طعمه‌ای بوده برای شرکت مادر تا برای حضور در این نمایشگاه خودرویی، سخت‌ترین جراحی‌ها را بر روی ظاهر و باطن فرزند خود اعمال کند تا در نهایت تبدیل به چیزی شود که در تصاویر قابل رویت است. البته یادمان رفت بگوییم که کیا پس از اعمال تغییرات، نام PacWest Adventure را برای سورنتو انتخاب کرده است.
اگر ویدیویی که کیا منتشر کرده و ما هم بر روی سایت بارگزاری کرده‌ایم را دیده باشید، خواهید دید که تکنیسین‌های شرکت کیا در حال تکه تکه کردن سورنتو و نصب قطعاتی جدید و دست ساز بر روی بدنه خودرو هستند و در این میان، بر روی سقف خودرو یک میله چراغ و باربند بزرگ نصب کرده‌اند، برای تنفس موتور یک لوله کشیده شده تا بالای سقف را در نظر گرفته‌اند، چرخ‌ها و کمک فنرهای فوق العاده‌ای بر روی خودرو نصب کرده‌اند و در زیر سپر و شاسی نیز از یک سینی فولادی مقاوم استفاده کرده‌اند تا در کنار رنگ سبز جنگلی، کیا سورنتو را تبدیل به یک غول مادرزاد در عرصه خودروهای خارج از جاده‌ای یا همان آفرودی کنند که در تصاویر آپلودی هم این نکاتی که گفته شد، قابل مشاهده هستند.
از مشخصات فنی این اتومبیل هم تاکنون سر سوزنی اطلاعات منتشر نشده است، ولی می‌توان انتظار قدرتمندترین پیشرانه سورنتو یعنی پیشرانه 3.3 لیتری 266 اسب بخاری را با کمی بهبود بر روی این اتومبیل اخم آلود هم داشت.
البته به نظر می‌رسد که تصویر انتشار یافته از نمونه ساخته شده کیا سورنتو پک وست ادونچر، یک تصویر جاسوسی باشد و به صورت غیرقانونی به بیرون درز کرده باشد، چون در انتهای تیزر تبلیغاتی شاهد وعده شرکت خودروسازی کیا برای معرفی این محصول در سوم نوامبر (روز آغاز بکار نمایشگاه خودرویی "سما") بودیم.

نظرات
 
 
 

american and japan

1394/8/6
یه جور ژست گرفته انگار که حضرته(لندکروز).
هه
Top