ب‌ام‌و سری 6 با قلب M-Power

ب‌ام‌و سری 6 با قلب M-Power

ب‌ام‌و سری 6 از خودروهای محبوب کمپانی ب‌ام‌و است و مدل جدید آن که توسط یک ایرانی به نام نادر فقیه‌زاده طراحی شده است، با مدل 2012 به بازار آمده است. ب‌ام‌و سری 6 که مدل‌های کوپه‌، گرن‌کوپه و کروک آن معرفی شده بودند، حال با قلب تپنده M-Power و در مدل‌های کوپه و کروک نیز به بازار آمده‌اند. اعداد و ارقام سری 6 M، مانند دیگر محصولات ب‌ام‌و که از این پکیج بهره می‌برند، باورنکردنی است. شتاب 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 4.3 ثانیه و شتاب 0 تا 200 کیلومتر در ساعت در 13.1 ثانیه از توانایی‌های این آلمانی زیبای خشمگین است. حداکثر سرعت این خودرو با پکیج M 305 کیلومتر در ساعت است و مصرف سوخت آن به صورت ترکیبی تنها 10.3 لیتر در 100 کیلومتر ‌می‌باشد.
nl
البته فعلا هیچ نوع از انواع ب‌ام‌و نمی‌تواند ثبت سفارش شود اما امیدواریم با گرفتن تمام مجوزها و ورود انواع مدل‌ها از این کمپانی پرطرفدار آلمانی، ب‌ام‌و سری 6 جدید نیز بتواند به بازار داخل راه پیدا کند.
نظرات
 
 
 

رضا

1391/4/3
با وجود همچين افرادي در عرصه هاي گوناگون اما باز ما عقب مونده ترين ملتها هستيم. افرادي مثل شهرداد روحاني كه پنج سال رهبر و تنظيم كننده ياني بوده و يا نادر فقيه زاده و يا دكتر فيروز نادري و يا حتي شهردار بورلي هيلز امريكا يعني جيمي دلشاد عزيز و يا زنده ياد بيژن پاكزاد عزيز و يا پروفسور مجيد سميعي عزيز و غيره و غيره و غيره كه اگه بخواهيم اسم ببريم واقعا بي شمار هستند و اما باز از آنجايي كه سيستم حكومتي اصلا به نوابغي مانند اينها اصلا اهميتي نميده ما عقب مانده ترين خواهيم بود. و توليد كنندگان خودرويي ما هم از اين بهتر نخواهند شد.

امین

1391/4/5
من موندم چرا این افراد رو در خودرو سازی ایران استفاده نمی کنن

mohammad hamidi az saveh

1391/4/9
damesh garm...vaghean heyfe injur adama ro shareyti faraham nemikonan ke nazaran beran...

keywan

1391/5/6
آفرین بر مهندسی باواریایی....

محمد

1391/6/11
باعرض سلام،
با تشکر از اظلاعات خوبتان.
اطلاع جدید گرفتین به من ایمیل کنید.
باتشکر.
Top