منصوری، مازراتی گیبلی انتخاب کرد

منصوری، مازراتی گیبلی انتخاب کرد

منصوری، یکی از برترین تیونرهای حال حاضر صنعت خودروسازی جهان که همگی ما با آن آشنایی داریم، پروژه‌ای جدید اما متفاوت از قبل را معرفی کرده است. پروژه‌ای که سوژه آن از میان محصولات مازراتی و آن هم جدیدترین محصول این کمپانی، یعنی مازراتی گیبلی انتخاب شده و بر روی آن ویرایش لازم برای منصوری شدن صورت گرفته است. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با این کاردستی جدید منصوری آشنا کنیم.
در بخش طراحی ظاهری نمی‌توان چندان تغییراتی را حداقل در بخش جلویی خودرو مشاهده کرد، مگر چراغ‌های پیشانی که کمی تاریک‌تر شده و بامپرهایی هم از جنس فیبرکربن در زیر و روی مجموعه سپر نصب شده است، ولی در طراحی عقبی خودرو ورق برگشته و منصوری با نصب یک اسپویلر کوچک فیبرکربنی بر روی درب صندوق عقب، دیفیوزری کوچک در زیر سپر عقب و همچنین تعبیه چهار خروجی اگزوز تیتانیومی کرومی رنگ در هر دو طرف سپر به صورت جفتی، روح خودروهای اسپرت را در این سدان لوکس مازراتی دمیده است.
در بخش قدرتی مازراتی گیبلی نیز منصوری شیطنتی کرده و با ارائه یک بسته تقویتی برای پیشرانه 3 لیتری شش سیلندر گیبلی، باعث افزایش قدرت تولیدی آن از 410 اساب بخار به 480 اسب بخار و همچنین گشتاور تولیدی آن از 550 نیوتن متر به 640 نیوتن متر شده است، در حالی که موتور 3 لیتری شش سیلندر دیزلی گیبلی نیز با افزایش قدرتی محسوس، حداکثر قدرت تولیدی آن به 310 اسب بخار و گشتاور آن هم به 680 نیوتن متر افزایش یافته است.
نظرات
 
 
 

Saeid

1394/8/13
ماشینای ایتالیایی همیشه تو طراحی حرف اولو میزنن . مازراتی واقعا شاهکاری در طراحیه

محمد

1394/8/14
رعدی از سرزمین طوفان
Top