سریع‌ترین خودروی جهان سریعتر شد

سریع‌ترین خودروی جهان سریعتر شد

هنسی ونوم GT در حال حاضر یکی از سریع‌ترین خودورهای موجود در جهان است که سال گذشته توانسته رکورد سرعت را جابجا و به نام خود ثبت کند، ولی گویا این اتومبیل قصد پایین آمدن ندارد و شرکت سازنده قدرت تولیدی موتور آن را به عدد حیرت انگیر 1451 اسب بخار افزایش داده است تا همچنان هنسی ونوم GT سلطان بی‌چون و چرای دنیای سرعت اتومبیل‌های هایپرکارها باشد.
براساس آخرین اطلاعاتی که از شرکت تیونینگ هنسی پرفورمنس ارائه شده است، این سریع‌ترین خودروی تقویت شده قرار است همراه با دو برادر وحشی دیگر خود یعنی فورد موستانگ 1000 اسب بخاری و فورد ولوسی رپتور به نمایشگاه اتومبیل‌های تقویت شده لاس وگاس "سما" بروند تا نمایندگان این شرکت در این نمایشگاه باشند. در ادامه گفته‌های شرکت توسعه دهنده هنسی ونوم GT، این اتومبیل در مقایسه با مدل قبلی خود، حدود 207 اسب بخار قدرت بیشتر دارد که به لطف نصب توربوشارژرهای 26 psi به جای توربوشارژرهای 19 psi بدست آمده و موجب افزایش حداکثر سرعت هنسی ونوم به بیش از 450 کیلومتر بر ساعت شده است که حدود که در مقایسه با نسخه 2014، حدودا 15 کیلومتر اضافه شده است.
در آخر باید گفت که شرکت توسعه دهنده اشاره کرده که همچنان قصد بالا نگه داشتن این سری از اتومبیل‌های هایپرکار یعنی هنسی ونوم به عنوان سریع‌ترین خودروی حال حاضر دنیا را دارند. البته هنسی اذعان داشت که این خودرو را تنها به تعداد محدود تولید خواهد کرد تا طرح نهایی نسل جدید هنسی ونوم یعنی هنسی ونوم F5 تکمیل و به مرحله تولید برسد.
نظرات
 
 
 

Sina

1394/8/14
تو ایرانم هر ساله بی کیفیت ترین خودرو ها بی کیفیت تر می شوند

american and japan

1394/8/14
یا خداااااااا
اههههههههه
هنسی چیه دیگه؟؟؟؟من فکر میکردم این لوتوس هست!!!!!!
زیر مجموعه ی فورد هست؟

Mehdi

1394/8/14
هنوزم بوگاتی سریعترین استوک

only mustang

1394/8/19
لایک سینا
Top