ارایه خدمات به کلیه بی ام وها توسط پرشیاخودرو

ارایه خدمات به کلیه بی ام وها توسط پرشیاخودرو

واحد خدمات پس ازفروش شرکت پرشیا خودرو مفتخر است درراستای مشتری مداری و امداد رسانی به کلیه مالکان خودروهای BMW مدل 2005 به بالا، واحد امداد و خدمات ویژه خود را با ارائه خدمات به شرح ذیل معرفی نماید :
1: خدمات امدادی: کلیه مالکان خودروهای BMW میتوانند در صورت بروز هرگونه ایراد و یا حادثه به صورت شبانه روزی با واحد امداد و خدمات ویژه شرکت پرشیا خودرو تماس حاصل نمایند.
2: خدمات ویژه: کلیه مالکان خودروهای BMW در صورت نیاز به خدمات قابل ارائه در محل میتوانند جهت تعیین نوبت با واحد امداد و خدمات ویژه در ساعات اداری تماس حاصل نموده و یا اطلاعات تماس خود را به ایمیل این واحد ارسال نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل شود . ( ویژه استان تهران )

خدمات امدادی در محل :
- رفع عیب خودرو
- حمل خودرو به وسیله خودرو سوار

خدمات ویژه درمحل :
- انجام سرویسهای سریع قابل ارائه
- آموزش آپشنهای خودرو
- حمل خودرو از محل مورد نظر مشتری تا تعمیرگاه و بالعکس جهت انجام امور تعمیرگاهی
- بررسی فنی خودرو با دستگاه عیب یاب

تماس با واحد امداد و خدمات ویژه :
تلفن مستقیم : 02144530781
تلفن پرشیا خودرو : 1885 داخلی 400 و 377
موبایل : 09120385866 - 09197159224
ایمیل: sos@persiakhodro.ir
از مشتریان محترم تقاضا میشود با توجه به تکنولوژی منحصر به فرد خودروهای BMW و جلوگیری ازعواقب بعدی انجام خدمات امدادی غیر استاندارد صرفا جهت ارائه خدمات و حمل خودرو با نیروهای متخصص شرکت پرشیا خودرو هماهنگ نمایند.
نظرات
 
 
 

mostafa

1394/8/17
بردن خودرو به نمایندگی اشتباهه واسه یه تعویض روغن کلی باید پول بدی نسبت به جاهای معتبر خارج نمایندگی کلیم وقتتو میگیرن قیمت قطعاتشونم بالاست و یه مکانیکه حرفه ای هیچوقت نمیره تو نمایندگیا با اون حقوق ثابت کم کار نمیکنه
Top