چهره دگرگون شده مزدا 6 مدل 2013

چهره دگرگون شده مزدا 6 مدل 2013

گروه بهمن تا به حال مزدا 3 و 2 را در مدل‌های روز دنیا به بازار عرضه کرده اما حال خبر از تولید خودروی چینی بسترن B50 می‌دهد. شاید با ورود خودروهایی نظیر سوزوکی کیزاشی، هیوندای آزرا و سوناتا بهتر بود سبد محصولات مزدا مانند مزدا 6 تکمیل شود تا یک خودروی چینی! از این درد دل‌ها که بگذریم، مزدا برای سال 2013، مزدا 6 را کاملا دگرگون کرده و می‌خواهد خودرویی به بازار عرضه کند که تنها با ظاهر آن می‌توان موفقیت آن را پیش‌بینی کرد.
nl
این خودرو با دو پیشرانه 2 و 2.5 لیتری عرضه می‌شود که توان تولید 147 و 189 اسب‌بخار را دارند. شاید لازم نباشد در مورد کیفیت و تکنولوژی محصولات مزدا صحبت کرد اما به طور مثال در این خودرو سیستم‌هایی نظیر HBC، AFS، HLA، ESS، RVM، LDWS و SCBS نصب شده‌اند که هر کدام داستان خود را دارند. برای نمونه سیستم RVM در این خودرو می‌تواند در سرعت‌های بالای 30 کیلومتر در ساعت دیگر خودروهایی را که در نقاط کور هستند یا از پشت به خودرو نزدیک می‌شوند را شناسایی و به راننده اعلام کند.
nl
امیدواریم تولید بسترن B50 خداحافظی گروه بهمن با دیگر محصولات مزدا نباشد و علاوه بر ادامه تولید مزدا 3 و 2، مزدا 6 و دیگر محصولات این کمپانی معتبر را نیز وارد بازار کند.
نظرات
 
 
 

mehran

1391/6/9
خیلی خوشگله امکاناتش هم که نوشته شده خوبه کاش ایران هم بیارن.

محمد

1391/7/1
مدیران سایت اگه به مدیران گروه بهمن دسترسی دارید بهشون بگین جون ننتون اینو بیارین ایران

محمد

1391/7/1
اگه هم از این اوردن با موتور 2.5 لیتری بیارن

كامبيز آذرخويش

1392/8/15
سلام
من از مشتريان هميشگى گروه بهمن هستم و اعتقاد دارم اين گروه بهترين و به روز ترين خودرو را همواره در ايران با كيفيت مناسب توليد ميكند منتظر تغيير اتاق جديد مزدا ٣ هستم تا هر چه سريعتر اتومبيل خود راعوض كنم اميدوارم خط توليد خودرو چينى تاثيرى در روند خط مزدا نداشته باشد كه مانيز مجبور شويم به سمت خودرو وارداتى مانند تويوتا كرولا يا ...برويم
متشكرم
Top