منصوری و طلاکاری 24 عیاری رولزرویس

منصوری و طلاکاری 24 عیاری رولزرویس

منصوری، تیونر بحث برانگیز و قهار صنعت خودروسازی که همیشه کارهای خاص و مثال زدنی ارائه می‌کند، این بار متوسل به لهجه‌های طلایی شد تا شاهزاده لوکس انگلیسی رولزرویس را ویرایش کند.
همانطور که گفتیم، تیونر آلمانی/ ایرانی منصوری برای تقویت و پیش بردن پروژه جدید کاری خود بسته‌ای طلایی آماده کرده و آن را بر روی بهترین انتخاب یعنی رولزرویس Wrath اجرا کرده است. برای این پروژه، منصوری نام "پالم ادیشن 999 (Palm Edition 999)" را انتخاب کرده که در بخش‌های مختلفی همچون دستگیره‌های درب‌ها، کاپوت موتور و ستون‌های اصلی پنجره، سقف کابین، آینه های جانبی، رینگ های 22 اینچی آلیاژی با لاستیک های وردستون، قسمت زیرین سپر، حاشیه جلوپنجره، درون جلوپنجره رادیاتور، زیر رکاب درها، اطراف خروجی‌های اگزوز، حاشیه چراغ‌های جلو و عقب و... از روکش‌های طلایی استفاده کرده که عظمتی دوچندان از این روح ظریف رولزرویس به نمایش گذاشته است.
داستان طلاکاری‌های رولزرویس به همین جا ختم نمی‌شود و درون کابین هم شاهد ادامه ماجرا هستیم. داخل کابین هم شاهد بیت‌های مختلف طلایی رنگ هستیم و تا آنجایی که تصاویر مربوطه گویای ماجرا هستند و جزییات در اختیار ما قرار داده‌اند، قسمت کنترل وضعیت صندلی سرنشینان جلو، رکاب داخلی درب‌ها، قاب پشت صندلی‌های جلویی، سگک کمربندهای ایمنی، آرم و علامت های پشت سری‌های صندلی‌ها و... همگی از طلای 24 عیار ساخته شده‌اند.
علاوه بر طلاکاری رولزرویس، بخش مولد قدرتی هم دستخوش تغییراتی شده تا منصوری کار خود را نیمه تمام رها نکند، از این رو برای تامین نیروی حرکتی این خودروی لوکس طلاکاری شده، از پیشرانه 6.6 لیتری 12 سیلندر خود رولزرویس استفاده کرده که حالا قدرت تولیدی آن به 730 اسب بخار و گشتاور تولیدی آن هم به 1000 نیوتن متر افزایش پیدا کرده است.
نظرات
 
 
 

بی نام

1394/10/26
خیلی شبیه محصول جدید سایپاس
ساینا
:/
 • محراب

  1394/10/27
  یعنی اگه نگفته بودی هیچ کس نمی فهمید !
  متشکرم
  1+

perfect

1394/10/26
داخل کابینش واقعا یه هتل 7 ستارست. ولی کاش بیشتر عکس میذاشتین

سینا

1394/10/27
خوب که چی بشه؟ عاقبت, مقصد هممون خاکه
 • محراب

  1394/10/27
  یعنی چون میمیریم نباید خوش باشیم ؟
  6+
Top