گریت وال استید S

گریت وال استید S

شرکت گریت وال چینی، که هم اکنون ولیکس آن در بازار عرضه شده، محصول جدیدی را به نام استید S (Steed S) معرفی کرده است. این پیکاپ، که باید اقرار کنیم طراحی هم خوبی دارد، دارای پیشرانه 4 سیلندر 16 سوپاپه توربو شارژر به حجم 1996 سی سی است که می تواند حدود 141 اسب بخار تولید کند. این نیرو به کمک گیربکس دستی 6 سرعته به هر چهارچرخ منتقل می شود که نکته مثبتی برای این چینی تازه وارد محسوب می شود. همچنین مصرف آن در شهر 9.4 لیتر، در خارج از شهر 7.5 لیتر و به صورت ترکیبی 8.3 لیتر در هر 100 کیلومتر است.
امکاناتی که روی استید S نصب شده بیش از حد انتظار است که می توان به سیستم ورود بدون کلید، شیشه های برقی، رینگ های 16 اینچی، ترمزهای ABS و EBD، سیستم صوتی با قابلیت پخش CD و اتصال تلفن همراه از طریق بلوتوث و 4 اسپیکر، روکش چرمی به همراه گرمکن صندلی های جلو اشاره کرد.
البته هنوز صحبت هایی از کرمان خودرو مبنی بر تولید این خودرو در داخل شنیده نشده است، اما با توجه به ورود پیکاپ ایران خودرو، ایسوزو گروه بهمن و وینگل 3 توسط دیار خودرو، شاید این خودروساز داخلی بتواند با عرضه این محصول جدید و نسبتا ارزان (حدود 14 هزار پوند)، رقابت را برای رقیبان تنگ تر کند.
نظرات
 
 
 
Top