قیمت ب ام و X1 در بازار داخل

قیمت ب ام و X1 در بازار داخل

اخیرا چند ب ام و X1 به بازار داخل عرضه شده که شاید بتوان گفت یکی از بهترین انتخاب های پرشیا خودرو برای واردات و عرضه به بازار بوده است. اگرچه در قسمت "خودروهای آینده بازار" به بررسی این خودرو پرداخته ایم، اما به اختصار باید گفت که X1 تنها در مدل های sDrive18، sDrive20، xDrive20 و xDrive28 مجوز ورود را گرفته اند که همگی آن ها 2 لیتری و مجهز به پیشرانه TwinPower توربو می باشند. همچنین وقتی با یک آلمانی به روز برخورد می کنیم، نیازی نیست که توضیح دهیم این خودرو از نظر کارایی و مصرف سوخت جزو بهترین های بازار است و با چشمان بسته هم می توان به آن اعتماد کرد.
هم اکنون ب ام و X1 مدل xDrive28 در حدود 380 تا 400 میلیون تومان، با توجه به امکانات مختلف نصب شده روی آن، قیمت دارد که البته برای یک شاسی بلند کوچک که قصد آن تولید خودروی ارزان بوده، بسیار زیاد به نظر می رسد. البته می توان مدل های ضعیف تر از نظر پیشرانه را در بازار پیدا کرد که قیمت آن تا حدود 300 میلیون تومان نیز کاهش می یابد.
در مجموع می توان گفت ب ام و X1 اگرچه از نظر قیمتی برای بسیاری کمی دور از دسترس به نظر می رسد، اما از نظر فنی و تجهیزات، بی شک در رقابت با رقبا، یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود. مشخصات کامل مدل های مختلف X1 پس از تثبیت قیمتی این خودرو در بازار، در سایت قرار خواهد گرفت.
نظرات
 
 
 

امین

1391/11/29
قیمتش خیلی زیاده اونم به خاطر گمرکی سنگین و پایین بودن ارزش پول کشورمونه
اما باید بگم ماشین محرکه ایه و خارج از کشور قیمتش حدود 30 تا 40 هزار دلاره بسته به امکانات سفارشی متغیره

محسن

1391/11/30
400 میلیون؟ خیلی گرونه!

مرتضی

1392/3/22
من که خیلی خیلی خیلی عاشق x1دارد خوب بید جگر؟
Top