تولید خودرویی الکتریکی با برد 500 کیلومتر توسط بنز

تولید خودرویی الکتریکی با برد 500 کیلومتر توسط بنز

مرسدس بنز می‌خواهد خودرویی برقی با محدوده حرکتی 500 کیلومتری معرفی کند. این اولین بار است که یک شرکت خودروسازی واقعا تلاش می‌کند تا پا به پای تسلا موتور در زمینه خودروهای الکتریکی فعالیت کند.
هربار اسم یک خودروی الکتریکی یا اسم یک سازنده خودروهای الکتریکی به میان می‌آید، بلافاصله همه نظرشان به مبارزهای تسلا موتورز جذب می‌شود، حال مرسدس بنز در تلاش است تا با معرفی خودروهای الکتریکی متنوع و پرداختن به این بخش از صنعت خودروسازی، نام خود را همچون تسلا موتور در زمینه الکتریکی‌ها بالا بکشد. به همین خاطر چند روز پیش سخن از سیستم برق 48 ولتی خودروی S کلاس به میان آمد و حالا هم قصد دارد خودرویی الکتریکی با محدودی حرکتی حداکثر 500 کیلومتری معرفی کند.
به گزارش نشریات اروپایی، کمپانی دایملر قصد دارد در زیر چتر برند مرسدس بنز در نمایشگاه اتومبیل پاریس که در ماه اکتبر پیش رو آغاز به کار می‌کند، از این خودروی تمام الکتریکی پرده برداری کند. به گفته توماس وبر رئیس توسعه برنامه‌های دایملر، این خودروی الکتریکی محدوده حرکتی مفید 500 کیلومتری خواهد داشت که پس از معرفی، به جمع برادران الکتریکی خود یعنی مرسدس بنز B کلاس، سوپراسپرت الکتریکی SLS AMG و بردار ناتنی خود از محصولات شرکت خودروسازی"اسمارت" خواهد پیوست. جزییات زیادی از این اتومبیل در دسترس نیست و برای کسب اطلاعات بیشتر از این خودرو باید تا نمایشگاه خودرویی پاریس یا چند روز پیش از آن که به صورت آنلاین معرفی شود، منتظر ماند.
نظرات
 
 
 

مرتضی

1395/3/30
خیلی خوبه که همه به فکر ساخت و توسعه خودروهای الکتریکی افتادن و این کمک بسیار بزرگی میکنه برای داشتن هوای پاک و محیط زیست. آینده از آن ماشینهای برقیه به طوریکه در 20 سال آینده در اروپا تقریبا همه ماشینها برقی خواهند بود.
  • BenignitY

    1395/3/31
    بله ما هم تازه با استفاده از آپشن ایربگ و شیشه های برقی کم کم داریم به اونا میرسیم
    6+
Top