باشگاه بدن سازی برای پورشه کیمن GT4 کلاب اسپرت

باشگاه بدن سازی برای پورشه کیمن GT4 کلاب اسپرت

مدل خیابانی پورشه کیمن GT4 وزنی معادل 1340 کیلوگرم دارد. مدل کلاب اسپرت این خودرو که فقط مخصوص پیست است مقداری از اجزای داخل کابین آن حذف شده اند و به همراه اقدامات دیگر برای صرفه جویی در وزن تا 40 کیلوگرم وزن آن را کاهش داده اند. اکنون Manthey-Racing موفق شده است به لطف استفاده از درها و کاپوت سبک وزن از جنس فیبر کربن 40 کیلوگرم دیگر از وزن این خودرو بکاهد. ضمنا این کاهش وزن مدیون استفاده از شیشه جلو از جنس پلی کربنات و باطری سبکتر حاصل شده است.
Manthey-Racing علاوه بر رژیم سرسختانه کاهش وزن برای کیمن کلاب اسپرت کیت سیستم تعلیق مسابقه ای قابل تنظیم دو حالته با بلبرینگهای خطی را برای این خودرو طراحی کرده است. ضمنا یک میله ضد غلتش قابل تنظیم در دسترس است که طبق گفته M-R دینامیک حرکتی این خودروی مسابقه ای را بهبود داده است. در مقایسه با مدل استاندارد، مدل توسعه یافته با بال های عقب بزرگتر و پایه های درازتر عرضه می شود.

پورشه کیمن GT4


کیمن GT4 کلاب اسپرت به همراه کیت به روز رسانی فوق تبدیل به یک خودروی مسابقه ای که واجد شرایط مسابقات SRO-GT4 است می شود، بنابراین می تواند در انواع مختلفی از مسابقات گروه GT4 شرکت کند. این خودرو همچنین واجد شرایط شرکت در مسابقات قهرمانی پیرلی GTS و کلاس رقابتی خودروهای اسپرت تایر کانتیننتال IMSA می باشد.
بخش موتور اسپرت کارخانه پورشه در آمریکای شمالی انحصارا مسئول فروش این کیت است که کیمن GT4 کلاب اسپرت را تبدیل به یک خودروی مسابقه ای بسیار سرسخت می کند.
مدل خیابانی کیمن GT4 قرار است فیس لیفت شود و طرفداران خالص این خودرو بسیار خوشحال خواهند شد از اینکه موتور آن همچنان تنفس طبیعی باقی می ماند بر خلاف 718 کیمن که موتور آن به توربوچارجر مجهز شده است.
نظرات
 
 
 
Top