عکس جاسوسی پورشه Macan

عکس جاسوسی پورشه Macan

به تازگی عکس‌های جاسوسی از تست خودروی پورشه Macan در آمریکا منتشر شده است. البته قبلا نیز عکس‌هایی از این خودرو منتشر شده بود اما این اولین بار است که داخل Macan مشخص شده و از عکس‌ها بر می‌آید که طراحی داخلی Macan شبیه به پانامرا می‌باشد.
از فرم خودرو کاملا مشخص است که طراحی آن کاملا از کاین بهره برده و گویا نمونه کوچک شده آن است اما احتمالا 210 میلیمتر کوتاه‌تر و 50 میلیمتر باریک‌تر خواهد بود.
پورشه Macan روی پلتفرم جدید فولکس‌واگن به نام MLB نصب شده است. پلتفرمی که آئودی در طراحی و ساخت آن بسیار سهیم بوده و قرار است نسل جدید آئودی Q5 را نیز روی آن پیاده‌سازی کند.
روی Macan Turbo یک پیشرانه 6 سیلندری توئین توربوشارژ نصب شده و می‌تواند 370 اسب‌بخار را تولید کند که با این اوصاف از رقیبان خود یعنی ب‌ام‌و X3 و رنج‌روور Evoque پیشی می‌گیرد. دو نوع پیشرانه دیگر 4 سیلندری به حجم 2 لیتر نیز روی Macan نصب خواهد شد که در نمونه بنزینی توان تولید 220 اسب‌بخار و در نمونه دیزلی 190 اسب‌بخار را خواهد داشت.
همچنین قرار است روی Macan S یک پیشرانه 6 سیلندر 3.6 لیتری با توان تولید 295 اسب‌بخار و روی Macan Diesel S یک پیشرانه 6 سیلندری به حجم 3 لیتر و توان تولید 350 اسب‌بخار نصب شود. البته پورشه برنامه‌هایی برای عرضه نمونه‌های هیبریدی نیز در دست دارد.
احتمال می‌رود این خودرو در اکتبر امسال رونمایی شود.
نظرات
 
 
 

امین

1392/4/1
زیباست .پورشه همیشه خودروهای باکیفیت میسازه.امیدوارم به ایران وارد بشه.
هر چند ما نمی تونیم بخریمش

ER.

1392/4/8
یه SUV کامل
Top