رشد 100 درصدی صادرات ایران خودرو

رشد 100 درصدی صادرات ایران خودرو

ايران خودرو صادركننده نمونه كشور شد

گروه صنعتي ايران خودرو با ثبت رشد 100درصدي صادرات، به عنوان صادركننده نمونه كشور معرفي شد.
همزمان با 29مهرماه، آئين بيستمين سالروز ملي صادرات با حضور رياست جمهوري برگزار شد و طي آن صادركنندگان برتر كشور معرفي و تقدير شدند.
بر اين اساس،‌گروه صنعتي ايران خودرو با صادرات بيش از ده هزار دستگاه محصول در سال 94 ضمن ثبت رشد 100درصدي در حوزه صادرات، به عنوان صادركننده نمونه كشور در گروه خودرو معرفي شد.
گروه صنعتي ايران خودرو براي سال جاري نيز صادرات 20هزار دستگاه از محصولات خود را هدفگذاري كرده است.
عمده بازارهاي صادراتي ايران خودرو در سال هاي گذشته كشورهاي عراق، سوريه، تركمنستان و ارمنستان بوده است اما اين خودروساز در راستاي توسعه صادرات خود، حضور در كشورهاي ديگري از منطقه آسياي مركزي مانند قزاقستان و آذربايجان و همچنين كشورهاي مركز و شمال قاره آفريقا را در دستور كار قرار داده است.
نظرات
 
 
 

مجید

1395/7/30
جون مادراتون تمام ۱۰۰ درصد تولیدتون رو صادر کنید

Bijan

1395/7/30
فقط کافیه یه نگاه به لیست کشورهای صادر کننده بندازی اونوقت خنده ات میگیره که چرا ایران خودرو شده صادر کننده نمونه شده انقد با این عدد و رقم ها مردم گول نزنید ...)))

tiam

1395/8/1
6 ماه گمروک آزاد کنید ببینم بازم از خودتون تقدیر تشکر میکنید!؟

Arman

1395/8/2
میشه بگین دقیقآ چی و به کجا صادر میکنن؟ خوب به آلمان میدن؟ انگلیس؟ ژاپن؟ کره؟ نکنه به چین خودرو میدیم؟ حتماً دوبی؟ فرانسه؟ رومانی؟ بلژیک؟ اسپانیا؟ اتریش؟ سوئد؟ سویس؟ چک اسلواکی؟ آرژانتین؟ برزیل؟ نوروژ؟ کانادا؟ دانمارک؟ بابا آخه به کجا صادرات داریم!!!
آها یادم اومد سوریه و عراق. سمند را ۶ میلیون میدیم که تویوتا را ۸ میلیون نخرن. چون قراره اونجا خمپاره بخوره و چرا به تویوتا بخوره و خودشون هم چون میدونن راغب هستن دو میلیون کمتر بخرن و وقتی منفجر شد نگران نباشن.
این بود داستان صادرات.
Top