تویوتا هایلوکس شکست ناپذیر

تویوتا هایلوکس شکست ناپذیر

شاید به راحتی بتوان گفت که تویوتا هایلوکس یکی از بهترین پیکاپ‌های دنیا از زمان تولید این خودرو یعنی در 46 سال اخیر بوده است و فروش 15 میلیونی آن این موضوع را نیز تصدیق می‌کند.
اگرچه هایلوکس در مدل‌های DLX، DLX+، SR و SR+ عرضه شده اما در بسیاری از بازارها کامل‌ترین مدل آن یعنی SR+ بیش از 40 درصد فروش را دارد و این نشان دهنده رشد و علاقه بازار به چنین خودروهایی است. اما تویوتا به این نیز قانع نبوده و می‌خواهد مدل شکست ناپذیر (Invincible) را نیز به بازار عرضه کند. مدلی که به صورت Extra Cab و Double Cab روانه بازار می‌شود و هر کدام نیز می‌توانند به صورت نسخه Active و یا Sport باشند.
مدل Active دارای سپر کرومی در جلو، هواکش کرومی، چراغ مه‌شکن و نشان Invincible روی درب‌هاست. در حالیکه مدل Sport دارای امکاناتی مانند میله‌های کناری کرومی و رینگ‌های 17 اینچی است.
تویوتا هایلوکس شکست ناپذیر در 8 رنگ قابل سفارش و از نظر فنی دارای 4 نوع مختلف است. روی این خودرو می‌توان یک پیشرانه 2.5 لیتری نصب کرد که در این صورت تنها گیربکس دستی قابل سفارش است اما می‌توان آن را به صورت 2WD و یا 4WD تهیه کرد. همچنین پیشرانه 3 لیتری نیز قابل نصب است که علاوه بر دودیفرانسیل بودن، می‌توان روی آن گیربکس دستی و یا خودکار نصب شود.
تویوتا هایلوکس شکست ناپذیر در نیمه دوم سال 2013 میلادی به بازارهای اروپا عرضه خواهد شد.
نظرات
 
 
 

امین

1392/5/19
پیکاپ خیلی خوبیه.توی ایران خیلی طرفدار داره ولی قیمتش خیلی بالاست.

حمید

1392/5/21
تویوتا هایلوکس حرف نداره !مخصوصا تو کویر

hossein

1392/5/24
عالی تری ن ما شین برای ماها که توی شهرهای کویری زندگی میکنم روم به دیوار سگ تویتا به ای کاپرا چینی و پیکاپ نیسا ن و سایر مدل های چرند می ارزه من چند وقته یه 2012 رو گرفتم واقعا علی پیشنهاد میکنم پول هاتون جمع کنین وتویتا هایلوکس بخرین
Top