شماره گذاری اولین سری خودروهای Mitsubishi Mirage 2017

شماره گذاری اولین سری خودروهای Mitsubishi Mirage 2017

بنابر اعلام بخش روابط عمومی آرین موتور، نماینده رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن، اولین سری تحویلی از خودروهای میراژ فیس لیفت 2017 پلاک شد.

میتسوبیشی میراژ 2017 طی مراسمی در چهارم آبان ماه در محل نمایشگاه مرکزی آرین موتور رونمایی شد و اولین خودروهای ثبت نامی، در بازه زمانی کمتر از بیست روز، این خودروها تحویل مالکان شده و پلاک شده است. در روزهای اخیر نیز استقبال بسیار چشمگیر و فراتر از انتظاری از این محصول صورت گرفت و شرکت آرین موتور، در راستای تکریم مشتریان، اهتمام خود را در تحویل و شماره گذاری منطبق بر قراردادهای منعقده بکار بسته است.

میتسوبیشی میراژ 2017

میراژ 2017 فیس لیفت، تغییرات اساسی نسبت به مدل پیشین خود داشته است. علاوه بر تغییرات ظاهری فراوان، آپشن های آن نیز هم از لحاظ کمی و هم کیفی ارتقا داشته است. میراژ جدید از 6 ایربگ، بلوتوث، کروز کنترل، Keyless entry، استارتر، ESP، گرمکن صندلی، چراغ های جلو زنون، چراغ های عقب LED و Day light جلو بهره می برد .

همچنین تغییرات ظاهری میراژ 2017 شامل چراغ های جلو جدید، جلو پنجره جدید، سپر جلو و درب موتور جدید، رینگ های 15 اینچی جدید، چراغ های عقب جدید و سپر عقب جدید بهره می برد که در مجموع باعث شده است تا میراژ یک تغییر چهره اساسی را تجربه کند در داخل کابین هم غربیلک فرمان جدید و تریم جدید از تغییرات میراژ 2017 است.

برای اطلاع از مشخصات و شرایط فروش میراژ 2017 به وب سایت آرین موتور به آدرس http://arian-motor.com/main/ مراجعه نمایند .
نظرات
 
 
 

ارمانص

1395/9/7
کاش رنگهای قشنگی که داره به فروش برسه و نه فقط مشکی و سفید

علي

1395/9/7
آرين موتور هم تو زرد از آب دراومد
الآن زده تو كار تايلندي فردا مثل بقيه شركتا چيني وارد مي كنه
Top