مرسدس بنز کلاس C جدید با تغییرات عمده!

مرسدس بنز کلاس C جدید با تغییرات عمده!

کلاس C از محصولات مرسدس بنز یکی از بهترین های این کمپانی است و طرفداران پر و پا قرصی در سراسر جهان دارد. حال مرسدس بنز می خواهد در ماه ژانویه و در نمایشگاه دیترویت از نسل جدید این خودرو رونمایی کند.
نسل جدید کلاس C روی پلتفرم MRA نصب شده یعنی همان پلتفرمی که در حال حاضر مرسدس بنز GLK از آن استفاده می کند و با این وضعیت حدود 40 میلیمتر از مدل های کنونی کلاس C طویل تر است.
عکس هایی که تا به حال از این خودرو منتشر شده اند همگی به صورت جاسوسی گرفته شده و بعضی حدس و گمان ها در مورد آن زده شده است اما اگر به این عکس ها نگاهی بیندازید این کلاس بسیار شبیه به کلاس S است و گویا یک کلاس S کوچک شده است.
در داخل خودرو تغییرات زیادی انجام شده و از یک صفحه نمایش بسیار بزرگ استفاده خواهد شد که باید گفت بزرگترین صفحه نمایش در این سگمنت می باشد.
بر روی کلاس C از پیشرانه های 4، 6 و 8 سیلندر استفاده خواهد شد که بعضی از آن ها دقیقا مشابه مدل های کنونی هستند و بعضی دیگر بهبود یافته اند. البته در بین آن ها پیشرانه هایی نیز خواهند بود که کاملا جدید هستند و برای اولین بار روی این کلاس نصب می شوند. قویترین مدل همانند گذشته C63 AMG خواهد بود و قرار است چند ماه پس از معرفی این خودرو در نمایشگاه دیترویت راهی بازار شود. در این خودرو از یک پیشرانه 8 سیلندر 5.5 لیتری استفاده خواهد شد که می تواند حداکثر 525 اسب بخار را تولید کند.
اما تصمیم جالبی که مرسدس برای این کلاس گرفته این است که کلاس C قرار است به صورت لیفت بک نیز عرضه شود یعنی همانند ب ام و سری 3 البته در مدل GT و یا آئودی A5 Sportback.
نظرات
 
 
 

امین مر

1392/7/29
The best or nothing

بهداد

1392/7/29
عشق است...

امین

1392/7/29
خدایی خیلی لوکس و جذابه.
اگه این ماشین رو بخرید تا آخر عمر دیگه نیازی به ماشین ندارید.
خدایی نگاه آلمان ها چی میسازند ایرانی ها چی میسازند.

احسان

1392/8/1
مثل همیشه شاهکاره...
دیگه نمیدونم بیشتر از این چی بگم.

وحید مهربان

1392/8/4
کیفیت ساختش احتمالا مثل خودروسازان داخل كشور است ما ایرانی ها هیچ چیز با کیفیتی نمیتونیم تولید کنیم واقعا بنز ماشين میسازه
Top