عکس جاسوسی از ب ام و X6

عکس جاسوسی از ب ام و X6

به تازگی عکس هایی از ب ام و X6 جدید منتشر شده که این خودرو را در پیست نوربرگرینگ آلمان و در حال انجام آزمایش نشان می دهد. ب ام و X6 قرار است در اواخر سال آینده میلادی و در مدل های 2015 به بازار عرضه شود.
از عکس ها مشخص است که چهره X6 نسبت به مدل کنونی بسیار خشن تر شده و در ابعاد و اندازه نیز نسبت به آن بزرگتر خواهد بود.
تا به اینجا قرار است روی X6 یک پیشرانه 3 لیتری دیزلی مجهز به توئین توربو شارژ، یک پیشرانه 6 سیلندر 3 لیتری بنزینی مجهز به توربوشارژ و یک پیشرانه 8 سیلندر 4.4 لیتری بنزینی نصب شود. البته داستان پکیج M و همچنین پیشرانه هیبریدی که قرار است به همراه موتور 6 سیلندر بنزینی عرضه شود، جدا خواهد بود.
پلتفرم ب ام و X6 جدید پلتفرم کوچک شده ب ام و X5 است و از نظر وزنی نیز نسبت به مدل کنونی بسیار سبک تر خواهد بود.
همانطورکه میدانید به تازگی ب ام و در حال ساخت شاسی بلندهای جدید خود در کلاسی کاملا متفاوت با نام های X2 و X4 می باشد که این امر باعث می شود تا سال 2016 این کمپانی دارای 6 نوع شاسی بلند مختلف باشد.
از آنجایی که به تازگی ورود خودروهای بالای 2500 سی سی نیز آزاد شده و ب ام و X6 نیز در ایران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است احتمال می رود پس از ورود این خودرو به بازارهای جهانی شاهد حضور این خودرو در بازار داخل نیز باشیم.
نظرات
 
 
 

امین

1392/8/2
خداییش ماشین خیلی عالیه.
اگه با قیمت واقعی می فورختنش فروش خیلی خوبی توی ایران میکرد.

شاهین

1392/8/5
انگاری خودروی سواری رو بزرگ کردن چیه بابا این مزخرفترین مدل هست خداییش یه نگا به جیپ و این بندازین به تویوتا رنجروور این مزخرفه

نويد

1392/8/12
من عاشق ماشینهای المانی هستم و اینم یکی از اوناست بی ام دبلیو واقعا ماشینای خیلی خوبی میزنه
Top