هنگ‌کنگ و سوپر خودروها

هنگ‌کنگ و سوپر خودروها

شاید دیدن یک لکسوس LFA و یا نیسان GT-R در بسیاری از شهرهای دنیا بسیار هیجان‌آور باشد اما اگر به هنگ‌کنگ بروید با افزایش میلیونرها در این شهر تعداد سوپر خودروها نیز در آن رو به افزایش است و شاید در آن دیگر دیدن یک بوگاتی و یا فراری جلب توجه نکند!
عکس‌های زیر نمونه‌هایی از سوپر خودروهای موجود در هنگ‌کنگ را نشان می‌دهد که در میان آن‌ها می‌توان پورشه 911 GT3، Pagani Zonda و بوگاتی ویرون Grand Sport Vitesse را مشاهده کرد.
به راستی اگر ورود چنین خودروهایی به ایران نیز باز باشد، آیا شاهد حضور پر رنگ آن‌ها در خیابان‌های کشورمان خواهیم بود؟
نظرات
 
 
 

mohammad0451

1392/8/20
شبیه فیلم سریع و خشنه

m

1392/8/20
اگه واردات اینا ازاد بود ایران بهشت ماشین بازای دنیا میشد

hafiz

1392/8/20
واقعا ایرانی ها چه بدبختی میکشن

haghighat

1392/8/21
agar voroodeshoon be iran azad bood mashin bazhaye irani baz ham ba bazak kardane pride va pejo haye az rade kharejeshoon delkhosh boodano ba didane ye aghalliate 1-2 darsadi ke ina ro savar mishan bishtar az ghabl hasrat mikhordano dahaneshoon ab mioftad.dige hich ettefaghe khassi be joz in nemioftad.albate man shakhsan mokhalefe mamnooiate voroode har khodroi hastam.mamnoo

rezaazimi

1392/8/22
آیا شاهد حضور پر رنگ آن‌ها در خیابان‌های کشورمان خواهیم بود؟ بی شک بطوریکه با اعمال اینهمه محدودیتهای گوناگون سخت افزاری و نرم افزاری که خود بحث مفصل و جامعی رو میطلبه به نسبت اتومبیلهای مشابه در ایران کم نیستند خصوصا در جامعه ما که نگاه و تعریف متفاوتی از خودرو رو به بصورت فرهنگی و سنتی به نمایش میگذاره که قابلییتها بالقوه ای رو در ماشین و ماشینداری مورد توجه شدید قرار میده که در کمتر جوامعی تا اونجا که دیدم و تجربه کردم اینچنین است.

ابی

1392/9/3
توسرنوشت ماایرانیان پراید نوشته شده

amin

1392/9/5
az ghaza khordanshoon ta mashinashoon khase.

ریال هستم

1392/10/29
از قدیم گفتن چینی اگر اصل بود ژاپنی میشد .......................آغا بلیط هون هون مزنه ش چنده با وضعیت دلار امروزی چن میشه
Top