ترجمه ژاپنی از خودروی اسپرت

ترجمه ژاپنی از خودروی اسپرت

از زمانی که شرکت طراحی خودروی Ken Okuyama همکاری خود را با شرکت معروف Pininfarina آغاز کرد، خودروهای بزرگی مانند فراری 599 و انزو را در کارنامه خود به ثبت رساند. حال این شرکت آخرین محصول خود را به نام Kode9 به نمایشگاه توکیو آورده تا قدرت طراحی خود را به رخ دیگران بکشد.
اگر به Kode9 نگاهی بیندازید، متوجه می‌شوید که این خودرو تلفیقی از یک خودروی مسابقه‌ای با یک خودروی اسپرت خیابانی است که علیرغم سادگی، مشخصاتی واقعی یک خودروی اسپرت را دارا می‌باشد. شرکت Okuyama بوسیله این خودرو می‌خواهد بگوید که یک خودروی اسپرت لزوما نباید از خطوط منحنی زیاد و پیچیده برخوردار باشد و حتی با یک طراحی ساده نیز می‌توان به مشخصات آن رسید.
روی این خودروی زیبا یک پیشرانه 2 لیتری نصب شده که بوسیله سوپرشارژری که روی آن قرار گرفته می‌تواند 316 اسب‌بخار را تولید کند! قدرتی که به سادگی نمی‌توان از یک پیشرانه 2 لیتری انتظار داشت و این قدرت نشان دهنده عزم این شرکت برای تولید یک خودروی خاص از نظر طراحی و فنی است.
اگر Okuyama بتواند این خودرو را به خط تولید برساند، مطمئنا بوسیله طراحی منحصربفرد و پیشرانه فوق‌العاده خود به بمب خبری تبدیل خواهد شد.
نظرات
 
 
 

مصطفی

1392/9/2
موتور خوبی داره ، طراحیش خیلی ضعیفه ولی مطمئنا نسل بعدیش حرفا برا گفتن داره

سهیل

1392/9/2
دوستان بنز cla 45 amg با موتور 2000 و 355 اسب بخار قدرت و 4.4 ثانیه صفر تا صد اونم با قیمت فقط 47 هزار دلار تو سایتتون ترقه هم در نکرد حالا این ماشین با این طراحی احمقانه میخواد بمب خبری بشه واسه ما ؟؟؟ الحق که تبلیغات چه می کنه !

بهنام

1392/9/2
خیلی زشته

امین

1392/9/3
Pininfarina همیشه طراحی های خیلی زیبا و به یاد موندنی داشته

رضا

1392/9/4
طراحی فوق العاده داره ایرودینامیکش توکمتر خودروی پیدامیشه بایه بدنه صاف به نظره من تنها چندتا عیب توی ظاهرش هست که شاید اونم دلیل داشته لبه جداشده گلگیر عقب باید تا حدامکان مماس بود با درب خودرو که باعث نشه مسیر هوای عبوری از زوی بدنه منحرف بشه
Top