پانامرا و منصوری

پانامرا و منصوری

پورشه پانامرا از همان ابتدا اگرچه از نظر فنی بسیار عالی بود اما از دید بسیاری، خودروی زیبایی نبود و در مقابل رقیبان خود حرفی برای گفتن نداشت. اما تیونر معروف یعنی منصوری یک کیت بدنه را برای این خودرو در نظر گرفته تا شاید ظاهر آن کمی قابل تحمل‌تر شود!
منصوری سپر جلوی پانامرا را کاملا تعویض کرده و در وسط آن از چراغ‌های مخصوص روز استفاده کرده است. درپوش موتور نیز تعویض شده و نمونه فیبر کربنی جای آن را گرفته است. همچنین رینگ‌های این خودرو نیز پهن‌تر از نمونه استاندارد شده است. در عقب نیز یک دیفیوزر و یک بال قرار داده شده که هر دو از فیبر کربن ساخته شده‌اند.
البته منصوری به غیر از ظاهر به پیشرانه 4.8 لیتری این آلمانی نیز دستی کشیده و به وسیله یک توربوشارژر و تعویض سیستم اگزوز، قدرت تولیدی آن را به 690 اسب‌بخار افزایش داده است. با این تغییرات، پانامرای منصوری می‌تواند در 4 ثانیه به مرز 100 کیلومتر در ساعت برسد.
در نهایت باید دید که از دید کسانی که می‌گویند پورشه پانامرا یک خودروی زیبا نیست، آیا تغییراتی منصوری باعث شده نظر آن‌ها تغییر کند یا خیر؟
نظرات
 
 
 

hosein

1392/9/6
کل دنیا یه طرف و منصوری یه طرف.
حسن روحانی باید بیارتش که یه دستی به سر و روی خودروهای داخلی بکشه

MILAD

1392/9/6
aghaye mMANSORY mayeye eftekhare irano irani hastan mandust daram mardome kershvaremun ba berande infinty ke motealegh be nissane ashna beshan

امین

1392/9/6
بسیار زیبا شده و قدرتش هم خیلی بالا رفته.
چهرش کمی شبیه به پانارمای یاشار اسپرت شده

حمید

1392/9/6
ایول به هنر ایرانی که دست به هر چی بزنه مثل طلا میدرخشه.

Mohsen

1392/9/8
Akhe in chie!!!doroste k Mansury irani hast, vali kollan tarraahish eftezaahe, faghat fibr e carbon mindaze ru maashin o aslan salighe nadare. baab e meyl arabhaa o rushaa hastesh. panameraahaaye baghie tunerhaa ro bbinid taa bfahmid k tuning yaeni chi!!!!

سامان

1392/9/9
با اینکه قدرتش خیلی خوبه ولی ظاهر پانامرا کلا جالب نیست اما رینگاش خوبه!!!
Top