شرایط جدید فروش نیسان در سال ۱۳۹۶ + جدول

شرایط جدید فروش نیسان در سال ۱۳۹۶ + جدول

شرکت جهان نوین آریا به عنوان نمایندگی نیسان در کشورمان شرایط فروش جدید محصولات خود را برای سال ۱۳۹۶ اعلام کرد. در این شرایط فروش جدید دو نوع فروش تحویل ۳۰ روزه و تحویل ۶۰ روزه پیش بینی شده است.
مدل هایی که در لیست محصولات جهان نوین آریا وجود دارند شامل نیسان ایکس تریل و نیسان جوک هستند که نیسان جوک در سه تیپ مختلف عرضه می شود که تیپ اسپرت آن مجهز به پیشرانه ی توربوشارژردار نیز شده است.
در شهرستان ها تحویل خودرو یک هفته پس از ثبت نام و پرداخت وجه تحویل داده می شود. در شرایط ۳۰ و ۶۰ روزه نیز مشتریان می توانند از تخفیف ویژه استفاده کنند. جزییات شرایط فروش مدل های مختلف نیسان را می توانید در جداول قرار داده شده در انتهای مطلب مطالعه کنید. همچنین لازم به توضیح است که قیمت های اعلام شده از طرف نمایندگی نیسان قطعی بوده و تا زمان تحویل مشمول هیچ افزایشی نمی‌شود. ضمن اینکه کلیه هزینه‌های شماره‌گذاری، مالیات بر ارزش افزوده و بیمه شخص ثالث در قیمت خودرو لحاظ شده است.
در خصوص خدمات پس از فروش نیز جهان نوین آریا به صورت شبانه روزی آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان است.

شرایط فروش فوری نیسان

شرایط فروش فوری نیسانشرایط فروش تحویل 30 روزه

شرایط فروش تحویل 30 روزهشرایط فروش تحویل 60 روزه

شرایط فروش تحویل 60 روزه

برچسب ها
نظرات
 
 
 

zak2012

1396/1/19
واقعا مسخرس نیسان ایکس تریل رو اسفند با تخفیف 15 میلیونی میدین بعد اون بیچاره هایی که اول خریدن 248 تومن و الان تحویل فوری 244 میدین مدل هاشونم که 2016 هست واقعا حیف پول که آدم از محصولات وارداتی نیسان خرید کنه دقیقا این وارد کننده هم گند میزنه به برند محبوب نیسان
Top