رقص لامبورگینی سنتناریو در فیلم جدید ترانسفورمرز + فیلم

رقص لامبورگینی سنتناریو در فیلم جدید ترانسفورمرز + فیلم

سجاد حیدری
نویسنده
سری فیلم‌های تبدیل شوندگان، بدون شک یکی از موفق‌ترین پروژه‌های صنعت فیلم سازی جهان است که تاکنون قسمت‌های مختلفی از آن ساخته شده و همیشه جذابیت بالای خود را حفظ کرده‌اند. ولی نه تنها تماشای فیلم بسیار حائز اهمیت است، بلکه دقت بالایی بر روی ماشین‌های داخل فیلم هم داریم که یکی از معروف‌ترین بازیگرهای ماشینی این سری می‌تواند شورلت کامارو زرد رنگ فیلم باشد.
حال قسمت جدید این سری تحت عنوان "The Last Knight"، قرار است در ماه ژوئن اکثر سینماهای جهان را زیر سلطه خود در آورد و تاکنون هم پیش نمایش‌های متعددی از آن منتشر شده است. اما این اواخر یک پیش نمایش جدید از این سری منتشر شده که هم جذابیت و اکشن بسیار بالاتری نسبت به پیش نمایش‌های قبلی دارد و هم می‌توان هنرنمایی لامبورگینی سنتناریو را در یکی از سکانس‌های این تریلر مشاهده کرد که فیلم آن توسط خودروبانک آماده شده و در انتهای مقاله بارگذاری شده است.
به بهانه حضور لامبورگینی سنتناریو در این فیلم هم می‌توان یک مرور دیگر بر روی این گاو سرکش ایتالیایی‌ها داشت که تنها قصد داریم پیرامون مسائل فنی آن صحبت کنیم، یعنی در رابطه با سیستم محرک خودرو که لامبورگینی در زیر کاپوت آن از پیشرانه‌ای 12 سیلندر استفاده کرده است که با حجمی 6.5 لیتری، می‌تواند به صورت تنفس طبیعی حداکثر 770 اسب بخار قدرت تولید کند که در عمل موجب شده شتاب صفر تا صد 2.8 ثانیه‌ای به ثبت برسد.

برچسب ها
نظرات
 
 
 
Top