مرسدس‌بنز کلاس C با پکیج AMG

مرسدس‌بنز کلاس C با پکیج AMG

همین چند روز پیش بود که مرسدس از کلاس C جدید خود رونمایی کرد و حسابی در خبرگزاری‌های مختلف سروصدا به پا کرد. اما اگر از علاقه‌مندان به کلاس C باشید، احتمالا شما هم به همین راضی نشده‌اید و منتظر رونمایی این خودرو با پکیج AMG هستید. حال باید گفت که عکس‌های AMG این خودرو در فضای مجازی منتشر شده و نمای این خودرو که قرار است نسل بعدی از C63 AMG باشد مشخص شده است.
در جلو از یک سپر با دو ورودی هوای بسیار بزرگ استفاده شده که به کمک نوار کرومی زیر آن چهره کلاس C را بسیار خشن کرده است. در کنار نیز از رینگ‌های 18 اینچی استفاده شده و در دور پنجره‌ها از آلومینیوم استفاده شده است. و در نهایت در عقب از دیفیوزهایی استفاده شده که هم رنگ بدنه هستند و بین دو خروجی اگزوز قرار گرفته‌اند.
البته AMG تنها روی ظاهر کلاس C کار نکرده و قرار است تغییرات دیگری نظیر ترمزها و سیستم تعلیق نیز در آن صورت بگیرد. سیستم تعلیق جدیدی که قرار است روی این خودرو نصب شود روی هندلینگ و فرمان‌پذیری خودرو تاثیری نخواهد گذاشت اما 15 میلیمتر ارتفاع این خودرو را کم می‌کند و چهره کلاس C را اسپرت‌تر خواهد کرد.
در نهایت باید گفت که مرسدس‌بنز از کلیه تغییرات و اطلاعات این خودرو در نمایشگاه دیترویت، که در چند هفته آینده برگزار می‌شود، رونمایی خواهد کرد و باید دید که آیا می‌تواند اصلی‌ترین رقیب خود یعنی ب‌ام‌و سری 3 با پکیج M را شکست دهد یا خیر.
نظرات
 
 
 

ميثاق

1392/10/7
اين ماشين فوق العاده ست. طراحي بيرون عالي شده. مخصوصا طراحي چراغاي عقب و طراحي تريم داخلي. اگر مشخصات فني خودرو هم بيرون بياد ميشه با سري٣ بي.ام.دابليو مقايسه كرد. اين ماشين اگر با قيمت معقول به بازار بياد، بخش عمده اي از بازار رو به دست ميگيره. بايد تا چندماه ديگه براي اولين ورود اين خودرو به بازار انتظار بكشيم.

امین

1392/10/11
زیبا لوکس پرقدرت اقتصادی اسپرت همه رو با هم داره.
البته هر کسی هم نمیتونه بخردش اما کسی هم که خرید تا آخر عمر میتونه ازش استفاده کنه
Top