شاسی بلندهای فولکس واگن تا سال 2020 بیشتر می شوند

شاسی بلندهای فولکس واگن تا سال 2020 بیشتر می شوند

سجاد حیدری
نویسنده
فولکس واگن بعد از پشت سر گذاشتن یک دوره بسیار سخت برای رسوایی به بار آمده در خصوص موتورهای دیزلی، توانست بار دیگر خود را در بازارهای جهانی پیدا کند و حتی قوی‌تر از همیشه در صنعت خودروسازی حاضر شود که یکی از آنان می‌تواند برنامه ریزی فولکس واگن برای گسترش خانواده شاسی بلندهای خود تا سال 2020 میلادی باشد.
هربرت دیس، رییس بخش بین المللی فولکس واگن در سال 2017 میلادی و در اجلاس سالانه تجارت بین الملل اعلام کرد: تا سال 2020 میلادی مدل های شاسی بلند ما در سراسر جهان بیشتر خواهد شد و انتظار می‌رود این برنامه ریزی برای ساخت و توسعه ماشین‌های شاسی بلند فولکس واگن به عدد 19 برسد. این درحالیست که سال جاری چیزی حدود 10 شاسی بلند جدید در بازارهای بین المللی رونمایی شد که بخشی از آن شامل شاسی بلند "اطلس" برای بازار آمریکای شمالی، خودروی شاسی بلند "تیگوان آل‌اسپیس" برای بازار آمریکای جنوبی، نسل سوم فولکس واگن توآرگ، نسخه چینی شاسی بلند اطلس و همچنین خودروی شاسی بلند "ترامونت" برای بازار چین و آمریکای لاتین در کنار پروژه‌های کانسپت کمپانی فولکس واگن می‌شود.
حال باتوجه به ادعای فولکس واگن، باید منتظر ماند و دید که تا سال 2020 میلادی چه ماشین‌های جدیدی به خانواده بزرگ فولکس واگن اضافه می‌شود تا اهداف این غول صنعت خودروسازی آلمان را در بازارهای جهانی محقق سازند.
برچسب ها
نظرات
 
 
 
Top