هیوندای کونا مدل 2018 به صورت کامل دیده شد

هیوندای کونا مدل 2018 به صورت کامل دیده شد

علی صادقی
نویسنده
هیوندای موتورز کره جنوبی دقیقا یک ماه پیش تصویری پیش نمایش از جدیدترین محصول خود تحت عنوان "کونا" منتشر کرد که در آن تنها چراغ پیشانی باریک و پیشرفته به نمایش گذاشته شده بود، اما حالا پس از گذشت یک ماه از انتشار پیش نمایش، تصاویری واضح و کامل از محصول جدید هیوندای در رسانه‌های مختلف خبری منتشر شده است، اما به صورت کاملا جاسوسی و ناخواسته که قطعا شور و اشتیاق هیوندای برای رونمایی رسمی را کاهش می‌دهد.
پیش از این اتفاق، بارها و بارها تصاویری جاسوسی از محصول جدید هیوندای در رسانه‌های بین المللی منتشر شده بود، ولی تمامی آنان در زیر یک استتار سنگین پنهان شده بودند تا در زمان مناسب کمپانی خودروسازی هیوندای از محصول جدید خود رونمایی کند، اما تعلل بسیار زیاد هیوندای باعث شد تا در نهایت عکاسان جاسوسی به نسخه بدون استتار هیوندای "کونا" دسترسی پیدا کنند و زیر و بم طراحی آن را در اختیار رسانه‌ها قرار دهند.
به لطف تصاویر جدید بدست آمده از کراس اوور جدید هیوندای، می‌توان یک دید بهتر و وسیع‌تر نسبت به طراحی ظاهری این خودرو داشت که حالا از یک طراحی کاملا متفاوت برای شکل گیری آن در میان محصولات هیوندای استفاده شده است، ولی الگوبرداری چراغ‌های دوتکه جلو از روی محصولات سیتروئن را نمی‌توان نادیده گرفت که چراغ اصلی روشنایی بر روی مجموعه سپر قرار گرفته است.
همراه با تصاویر، شایعاتی هم در رسانه‌های مختلف خبری منتشر شده است که گویای استفاده از پلتفرم هیوندای i20 و هیوندای i30 برای شکل گیری کراس اوور هیوندای "کونا" است که در صورت صحت این موضوع، می‌توان شاهد فعالیت پیشرانه‌ هیوندای i20 و i30 بر روی کراس اوور هیوندای "کونا" بود.
برچسب ها
نظرات
 
 
 

feri

1396/2/22
از اسمش پیداست برای چه قشری از جامعه ساخته شده خخخ
 • zak2012

  1396/2/25
  آفرین به این شعور و شخصیت ؟!
  3+

پيمان

1396/2/22
از نماي سه رخ جلو منو ياد mvm x22 ميندازه 😅

علی بشیری

1396/2/23
کدوم الگو برداری از سیتروعن چه کشکی چه ماستی!!!!! واسه نیسان جوک هم همین حرف رو میزنید؟؟؟؟ قطعا نه چون شما از دار و دسته ژاپنی پرست ها هستید و فقز بلدید عیب ماشینای کره ای رو بگید چشمتون رو روی حقیقت بستید مگه هیوندای یه شرکت تازه تاسیسه ک بخواد الگو برداری کنه؟؟؟ واسه برند آشغال و بیکیفیت نیسان هم بود بازم اینو میگفتید؟؟؟ واقعا متاسفم براتون
 • سعید

  1396/2/23
  "برند آشغال و بی کیفیت نیسان"!!!!
  حالا اینجا گفتی ولی جای دیگه ای نگو، بهت میخندن.
  15+
 • نادر

  1396/2/23
  :)))))
  من طرفدار ژاپنی هام نه از خودرو های زیبای کره ای بدم میاد ولی اینو بدون
  بار این مملکتو نیسان های آبی کشیدن
  نیسان پاترول یه روزی که تو بچه کوچولو بدنیا نیومده بودی داشت تو خیابونا سلطنت میکرد بعدشم ماکسیما
  هیوندی نمودنم کوجا اون روزگار
  حالا نیسان شد تازه تاسیس و آشغال و بی کیفیت
  کامنت آزاده که هرتازه به دوران رسیده ای بیاد کامنت بذاره
  2+

zak2012

1396/2/24
طراحی زیبا مثل همیشه پرچم هیوندای بالاست
Top