موشک زرد رنگ AMG

موشک زرد رنگ AMG

اگر دارنده یک مرسدس‌بنز هستید و از خودروی خود راضی نیستید، مشکلی نیست، خودروی خود را تحویل AMG دهید و آن‌ها کاری خواهند کرد که در نهایت شما را راضی می‌کنند.
این کاری است که اخیرا AMG روی یک مرسدس‌بنز SLS Black Series کرده و در نهایت خودرویی را تحویل داده که به سختی می‌توان از آن ایرادی گرفت. مطمئنا اولین کار خیلی خاصی که AMG روی این موشک آلمانی انجام داده رنگ زرد فلوئورسنتی آن است و می‌تواند از راه دور هر جنبنده‌ای را مجذوب خود کند.
جالب است که AMG هنوز هیچ نامی را برای این خودروی منحصربفرد انتخاب نکرده و فعلا عکس‌هایی از آن را منتشر کرده است.
پیشرانه 8 سیلندر 6.2 لیتری این آلمانی می‌تواند 635 اسب‌بخار و 635 نیوتن‌متر را تولید کند و AMG خط قرمز دور موتور آن را از 7200 به 8000 دور در دقیقه افزایش داده است. البته با تغییراتی که AMG روی SLS انجام داده سرعت عکس‌العمل گیربکس نیز افزایش پیدا کرده و می‌تواند در عرض 3.6 ثانیه از حالت سکون به سرعت صد کیلومتر در ساعت برسد.
نظرات
 
 
 

امین

1392/10/11
من این ماشین رو تا حالا دوبار از نزدیک دیدم طراحیش عالیه باید صداش رو بشنوید اخرشه.

sebastian vetel

1392/10/12
هرچی باشه بنز دیگه!!!!!

Omid

1392/10/12
تلفیق مهندسی و هنر...
واقعا یک اثر هنریه! هرچی نگاش کنی سیر نمیشی.

محمد

1392/10/12
خوش به حالشون.. به خدا اینا کار میکنن... اینا نظم دارن.. اینا معنی زندگی رو میفهمن.. اینان که معنی احترام و انسانیت رو میفهمن
کاش یکم ما هم به جای این همه ادعای مفت و مسخره و حال به هم زن و تنبلی که تو همه چی داریم.. اهل کار و واقعیت بودیم

احمد

1392/10/17
در اروپا امکانات زندگی و در کل سطح زندگی بسیار بالست به همین علت اونجا اگه کسی از یه ماشینی خوشش بیاد میره میخره ولی ما همه باید حسرت بخوریم چون فقط تعداد محدودی توان خریدشو دارن.اینجا همه آرزو به دل می مونن!

Best C@r

1392/10/29
MERCEDES BENZ SLS-AMG عجب ماشینیه اسپرت زیبا ولی MERCEDES BENZ SLS-BRABUS با تیونینگ براباس آخرشه دیگه ...
Top