تیزر زیبای بی ام و سری 1 فیس لیفت مدل 2017 + فیلم

تیزر زیبای بی ام و سری 1 فیس لیفت مدل 2017 + فیلم

سجاد حیدری
نویسنده
معمولا سیاست کاری دو خودروساز آلمانی یعنی مرسدس بنز و BMW برمبنای رقابت با یکدیگر جلو می‌رود، به همین دلیل یک رقابت نزدیک در سگمنت‌های مختلف میان این دو خودروساز آلمانی شکل می‌گیرد که حتی نیروی تولیدی پیشرانه‌هایشان هم نزدیک به یکدیگر هستند که بیشتر یک سیاست واحد برای ترغیب و افزایش هیجان مشتریان برای خرید از آنان است.
در میان محصولات بی ام و، سری 1 را می‌توان رقیبی برای مرسدس بنز Aکلاس معرفی کرد، ولی امروز خودروی سری 1 با قدرتمندترین برند خود یعنی M140i نه به مصاف مرسدس بنز A کلاس، بلکه به سراغ یک هواپیمای کوچک کنترلی، اما حرفه‌ای و مسابقه‌ای رفته است تا جنگی نو میان زمین و آسمان شکل دهد.
به طور خلاصه، هواپیمای بدون سرنشینی که در این ویدیو به مسابقه با سری 1 می‌پردازد، از هواپیماهای ملخ دار چهار موتوره است که می‌تواند به سرعتی 150 کیلومتری برسد و در عین حال مانورپذیری بسیار بالایی هم داشته باشد . این هواپیما در واقع توسط فردی هدایت می‌شود که داخل بی ام و M140i در کنار راننده نشسته و از طریق کنترل از راه دور به هدایت آن می‌پردازد.
در مقابل این هواپیمای پرنده هم خودروی سری 1 بی ام و در مدل M140i قرار گرفته است که با حداکثر قدرت 340 اسب بخاری خود به جنگ رقیب کوچک خود می‌رود. به طور دقیق‌تر، در زیر کاپوت بی ام و M140i یک پیشرانه 3 لیتری توربوشارژر چهار سیلندر مورد استفاده قرار گرفته است که می‌تواند نیروی 340 اسب بخار را در 5500 دور بر دقیقه به همراه گشتاور 500 نیوتن متری تولید کند تا با ارسال آن توسط جعبه دنده‌ی 8 سرعته اتوماتیک به سمت خروجی، حداقل شتاب 4.6 ثانیه و حداکثر سرعت 250 کیلومتر بر ساعت بدست آید که به نظر نمی‌رسد سقف سرعت در این رقابت چندان بکار بیاید، زیرا در محیطی پر پیچ و خم به رقابت با یکدیگر می‌پردازند که پیشنهاد می‌کنیم به هیچ وجه آن را از دست ندهید.برچسب ها
نظرات
 
 
 
Top