تیزر قدیمی بی ام و سری 3 را ببینید + فیلم

تیزر قدیمی بی ام و سری 3 را ببینید + فیلم

سجاد حیدری
نویسنده
بدون شک نسل دوم سری 3 با کد شناسایی E30، در هرم محبوبیت محصولات BMW در جایگاه نخست قرار می‌گیرد که در مدل‌های دو درب، چهار درب سدان، دو درب کروکی و همچنین واگن استیشن چهار درب به مشتریان عرضه می‌شد.
ساخت این خودرو در دسامبر 1981 میلادی و همچنین عرضه گسترده آن در سال 1982 میلادی آغاز شد و در زمان حیات خود تا سال 1994 میلادی، توانست چیزی حدود 2 میلیون و 339 هزار و 520 دستگاه در بازارهای بین المللی عرضه کند که دلیل اصلی محبوبیت بالای این برند، ساخت اولین خودروی استیشن با شالوده سری 3 و همچنین تولید اولین خودروی M3 برمبنای پلتفرم E30 بود که در زیر کاپوت آن یک پیشرانه چهار سیلندر بنزینی 235 اسب بخاری مورد استفاده قرار می‌گرفت.
صحبت از پیشرانه شد، باید بگوییم که برای نسل دوم BMW سری 3 پیشرانه‌های متفاوتی از چهار سیلندر و شش سیلندر بنزینی گرفته تا پیشرانه‌های شش سیلندر دیزلی ارائه شده است تا بنابر سلیقه و نیاز مشتری، حداکثر نیروی 84 اسب بخاری الی 235 اسب بخاری (در مدل M3) را تولید کنند.
هدف از پرداختن به نسل دوم سری 3 همانطور که در عنوان مقاله هم گفته شد، دعوت از شما برای تماشای تیزر تبلیغاتی سری 3 در خودروبانک است که در زمان حیات این نسل توسط کمپانی خودروسازی بی ام و ارائه شده است.

برچسب ها
نظرات
 
 
 
Top