حضور مدیرعامل پژو در ایران

حضور مدیرعامل پژو در ایران

دنیای اقتصاد: مدیرعامل پژو و هیات همراه وی در حالی اواسط هفته گذشته در سکوت خبری وارد ایران شدند که طی این سفر، جلساتی میان آنها و مسوولان ایران ایکاپ (شرکت مشترک ایران خودرو و پژو)، برگزار و طرفین برنامه‌های خود را برای آغاز عرضه محصولات جدید مورد بحث و بررسی قرار دادند.بر این اساس، ژان فلیپ ایمپارتو و مسوولان ایرانی ایکاپ، در نشست مشترک خود به بررسی مسائلی مانند خطوط تولید و چگونگی عرضه خودروهای جدید پژو در ایران، نحوه ارائه خدمات پس از فروش به این خودروها و همچنین تبلیغات مربوطه، پرداخته‌اند.مدیرعامل پژو همچنین ضمن بازدید از نمایندگی منتخب ایکاپ، از نزدیک امکانات و شرایط موجود برای ارائه خدمات پس از فروش به محصولات جدید پژو را مورد بازدید قرار داده است.
همچنین گفته می‌شود یکی دیگر از مسائل مطرح شده میان مدیرعامل پژو و مسوولان ایکاپ، زمان عرضه اولین خودرو جدید این شرکت فرانسوی در ایران بوده است. به گفته منابع آگاه، طرفین بر سر آغاز پیش فروش پژو 2008 که چندی پیش خط تولید انبوه آن توسط حسن روحانی رئیس‌جمهوری افتتاح شد، به توافق نهایی رسیده و از همین رو قرار است خودرو موردنظر در خرداد ماه پیش فروش شود.ایران خودرو و پژو که پس از توافق هسته‌ای و برجام، قرارداد جدیدی را با یکدیگر امضا کردند، قصد دارند در فاز همکاری تازه خود، پنج محصول را روانه بازار ایران کنند. این در شرایطی است که به نظر می‌رسد پژویی‌ها بر خلاف همکاری قبلی، این بار قصد دارند نظارت بیشتری روی تولید و عرضه محصولات خود در ایران داشته باشند.به عبارت بهتر، خودروساز فرانسوی نمی‌خواهد برخی تجربه‌های ناخوشایند در مشارکت قبلی اش با ایران خودرو را تکرار کند و از همین رو این بار حساسیت بیشتری را روی مسائلی مانند کیفیت خودروها و خدمات پس از فروش لحاظ کرده و خواهد کرد تا حضوری متفاوت را در ایران داشته باشد.
نظرات
 
 
 

مرتضی

1396/2/30
به سلامتی . اما چطور می شود این خودروهارو با این قیمتهای بالا صاحب شد ؟
چند روز پیش هم ال 90 بالای 1/2 میلیون تومان گران شد . ظاهرا هر چه به گرانی و بی کیفیتی خودروها اعتراض می کنیم گرانتر می شود .

رضا

1396/2/30
از دهه فجر 95 میخوان اینو پیش فروش کنن .....!!!! دارن شاخ غول میشکنن یه خودروی مونتاژی اینقدر شلوغ کاری نداره !!!
معلوم نیست چه خوابی دیدن برای ملت که اینهمه روی تبلیغات این خودرو تمرکز کردن!؟

عبدول

1396/2/30
اتفاقا برا فروش عجله هم دارن منتها از ترس اینکه قیمتش رو انتخابات تاثیر بزاره انداختنش بعد انتخابات

Bijan

1396/2/30
کاشکی ایران خودرو به جای مشارکت با خودروسازهای درجه 2 دنیا سراغ خودروسازهای معروفی از ژاپن یا آلمان میرفت.
Top