رونمایی رسمی از لکسوس RC F کوپه

رونمایی رسمی از لکسوس RC F کوپه

در اینکه در سگمنت خودروهای کوپه اسپرت، ب‌ام‌و M4 پرفروش‌ترین خودرو در چندین ماه اخیر بوده و بازار را به تنهایی در دستان خود دارد شکی نیست اما گویا این موفقیت برای لکسوس آن چنان خوش نیامده و می‌خواهد با قدرت به رقابت با رقیب آلمانی و قدرتمند خود بپردازد. در این راه لکسوس از خودروی RC F کوپه رونمایی کرده که از نظر ظاهری فوق‌العاده به نظر می‌رسد و می‌تواند به خوبی در جلوی بزرگان این سگمنت خودنمایی کند.
در زیر درپوش موتور این ژاپنی نیز یک پیشرانه 8 سیلندر با توان تولید 416 اسب‌بخار خوابیده که نشان می‌دهد RC F نه تنها در ظاهر بلکه در باطن نیز می‌خواهد همانند یک اسب وحشی بازار را از دستان باواریایی‌ها بگیرد.
در جلوی این خودرو امضای F شکل و معروف لکسوس به صورت زیبایی تعبیه شده و در عقب نیز از یک بال استفاده شده که به سرعت حساس است و با زیاد شدن سرعت فعال می‌شود که البته در نمای عقب کاملا روح سوپر خودروی لکسوس یعنی LF-A نیز به چشم می‌خورد.
باید گفت که این تمام داستان نیست و می‌بایست تا نمایشگاه دیترویت منتظر بمانیم تا از مشخصات کامل این خودرو بیشتر با خبر شویم اما هر آنچه باشد با ورود لکسوس، بازار خودروهای کوپه اسپرت به شدت به لرزه خواهد افتاد!
نظرات
 
 
 

Davoud

1392/10/19
Vaghean tarahish harf nadare faghat omidvaram vared beshe gheymate sham monaseb bashe

امین

1392/10/19
ماشین زیبا و خوبی به نظر میاد از نظر کیفیت هم که لکسوس حرف نداره.
ولی فکر نکنم به پای M4 بی ام و برسه بی ام و سوخت پایینی داره و راندمان بالا.
بی ام و همیشه برندست.

davi

1392/10/20
حرفی واسه گفتن نمیمونه........

امیر

1392/10/20
بی نظیره
هرچند من عاشق بی ام و هستم اما طراحی این ماشین آدم محو خودش میکنه
کره ای ها بیان ببینن طراحی یعنی چی
قدرت موتورشم که خیلی زیاده
کیفیت لکسوس هم که هم پای آلمانی هاس....

ehsan

1392/10/22
من خودم c200 AMG ندیدم ا ان و برنده باشه...ماشین فقط بنز..

farid

1392/10/23
لکسوس ماشین با کیفیتیه و در این هیچ شکی نیست ولی در امر ساخت ماشین اسپرت به تجربه بیشتری احتیاج داره اینو میشه از طرح کابین این ماشین فهمید که بیشتر به ماشین های لوکس شبیهه..تا کوپه اسپرت به سبک bmw

سعید

1392/10/25
اتوموبیلهای زاپنی از قدیم به خاطر مصرف و اصطحلاک پایین شهرت و طرفداران زیادی داشتن . ولی از لحاظ فنی و شکل ظاهری به پای اتوموبیلهای اروپایی و امریکایی نمیرسن . اگه شکل ظاهری نیسان GTR که بهش میگن پورشه ی زاپنی رو با لامبورگینی گالاردو یا طراحی داخلی و خارجی لکسوس 460 رو که بهترین و لوکس ترین اتوموبیل زاپنه با جاگوار یا بنتلی مقایسه کنید کاملا مشخص میشه

mehrdad

1392/11/2
لکسوس عاشقتم تو یکی از معناهای واقعیه عشقی برای من تو بینظیرترینی.
Top