می‌باخ و تیونینگی از شوالیه‌ها!

می‌باخ و تیونینگی از شوالیه‌ها!

می‌باخ را باید یکی از بدترین پروژه‌های مرسدس‌بنز دانست که اصلا نتوانست در حد و اندازه‌های یک خودروی آلمانی لوکس برای خود نامی دست و پا کند. البته با وجود این بعضی طرفدار این خودرو هستند و آن را خودرویی زیبا و لوکس می‌دانند.
حال شرکت Knight Luxury یک می‌باخ مدل 57S را چه در داخل و چه در ظاهر زیر تیغ جراحی برده و آن را از نظر لوکس بودن به انتها رسانده است! از نظر ظاهری، اینکه این خودرو بهتر شده یا بدتر را خودتان قضاوت کنید و می‌توانید نظرتان را در زیر در مورد ظاهر این خودرو بیان کنید. اما اگر بخواهیم به تغییراتی که روی آن انجام شده اشاره‌ای بکنیم باید چراغ‌های LED مخصوص روز در جلو، سپرهای کربنی، یک دیفیوزر کربنی در عقب و درپوش موتور و درب صندوق عقب که به صورتی کربنی هستند را نام ببریم.
البته استفاده از کربن به اینجا ختم نمی‌شود و حتی چهار درب این خودرو نیز تعویض و از نوع کربنی نصب شده است.
رینگ‌های آن نیز از نوع 24 اینچی هستند و لاستیک‌ها نیز Pirelli می‌باشند. همچنین به کمک سیستم خروجی اگزوز جدید با 4 خروجی توان تولیدی آن به 712 اسب‌بخار افزایش پیدا کرده است.
جالب است که نام این خودرو "آقای می‌باخ" (Sir Maybach) نام گذاری شده و با وجود اینکه هنوز قیمتی برای آن اعلام نشده اما احتمالا مبلغی بیش از 1 میلیون دلار برای آن در نظر گرفته می‌شود.
نظرات
 
 
 

امین

1392/11/1
این خودرو فوق لوکسه

sebastian vetel

1392/11/1
perfect!!!!

احمد

1392/11/2
فرقی بایه بیوکb3تیونینگ شده نداره
Top