این مار خیلی نزدیک‌تر از آن چیزی است که شما در آینه می‌بینید! + فیلم

این مار خیلی نزدیک‌تر از آن چیزی است که شما در آینه می‌بینید! + فیلم

علی صادقی
نویسنده
معمولا وقتی یک مار بر روی کاپوت ماشینتان می‌بینید که احتمال آن بسیار کم است، پنجره را کامل بالا داده و ماشین را کنار می‌زنید و یا با افزایش سرعت سعی بر انداختن آن خواهید داشت، ولی امروز گروه خودروبانک یک فیلم برای شما آماده کرده است که عکس این قضیه را ثابت می‌کند!. اما پیش از اینکه صحبتی در رابطه با این موضوع داشته باشیم، اول بهتر است فیلم بارگذاری شده در انتهای مطلب را مشاهده کنید تا بعد از آن به جزییات ماجرا و حقایق پشت پرده آن بپردازیم.
یکی از بدترین کابوس‌ها برای رانندگان، بدون شک دیدن یک مار بزرگ بر روی کاپوت ماشین است که غریزه انسان برای زنده ماندن توجیه می‌کند اول از همه شیشه‌های ماشین را ببندیم و سپس برای انداختن آن تلاش کنیم، اما در این ویدیو خواهید دید که راننده با خونسردی هرچه تمام گوشی خود را به دست گرفته و از این مار فیلم برداری می‌کند، اما بهترین (شاید بدترین) بخش کلیپ زمانی است که مار شروع به کشیدن سر خود در داخل ماشین می‌کند و راننده نیز بی اعطنا به این موضوع، همچنان در حال فیلم گرفتن از این مار است که بسی جای تامل دارد!.
اگر چنین اتفاقی در آمریکا و یا حتی کشور خودمان رخ می‌داد، شک نکنید که راننده اول از همه پنجره اتومبیل را بالا می‌داد و سپس برای انداختن آن با افزایش سرعت اتومبیل و یا چپ و راست کردن فرمان تلاش می‌کرد، اما خوب است بدانید که این اتفاق در کشور گرجستان رخ داده و این گونه مارها در کشور گرجستان نسبتا زیاد یافت می‌شود که اصلا زهرآلود نبوده و از جوندگان، حشرات و یا حتی مارهای دیگر تغذیه می‌کند و برای انسان کاملا بی خطر است. به همین دلیل راننده با آگاهی کامل از بی خطر بودن این گونه مارها و همچنین عدم آگاهی بسیاری از مخاطبان، از آن فیلم گرفته و در یوتیوب پخش کرده است تا دل و جرات خود را به مردم نشان دهد.


برچسب ها
نظرات
 
 
 

Kk

1396/3/24
بابا اونا ماشيناشون ماشينه...اگه ماشينه ايراني بود احتمال اينكه از لأي در بياد تو خيلي زياد بود...
  • mohsen

    1396/3/24
    دمت گرم پاچیدم از خنده خدایی باحال گفتی این جمله را و واقعیتو
    13+
Top