قیمت شاسی‌بلند بنتلی

قیمت شاسی‌بلند بنتلی

دیگر بر کسی پوشیده نیست که بنتلی در حال ساخت یک خودروی شاسی‌بلند فوق لوکس است. خودرویی که از همان ابتدا هدف انتقاد بسیاری قرار گرفت و آن را در حد و اندازه‌های شرکت بنتلی ندانستند. اما در هر صورت بنتلی بر تصمیم خود مصمم است و می‌خواهد وارد بازار پر رونق شاسی‌بلندها شود.
از نظر ابعاد و اندازه، شاسی‌بلند بنتلی کمی از رنج روور کوچک‌تر خواهد بود و از نظر طول احتمالا در حد آئودی Q7 می‌باشد.
از نظر پیشرانه هنوز اطلاعاتی منتشر نشده اما گویا بنتلی برای اولین بار می‌خواهد از موتورهای دیزلی استفاده کند و با این تفاسیر احتمالا شاهد استفاده از موتورهای 4.2 لیتری توربوشارژر فولکس‌واگن خواهیم بود که هم اکنون روی پورشه کاین S دیزلی نصب می‌شود. همچنین بنتلی برنامه‌هایی برای ارایه پیشرانه هیبریدی روی این شاسی‌بلند نیز دارد.
اما موضوعی که بنتلی به تازگی منتشر کرده، حدود قیمت این خودروی جدید است که در حدود 200 هزار دلار خواهد بود. قیمتی که آن را از بسیاری از شاسی‌بلندهای بزرگ و لوکس بازار گران‌تر خواهد کرد و باید دید که با ارایه این خودرو در سال 2016 میلادی، آیا بنتلی می‌تواند ورود موفقیت آمیزی به بازارهای شاسی‌بلند داشته باشد یا اینکه طراحی جسورانه و قیمت گران آن مانعی بر پیروزی این خودروی جدید خواهد شد.
نظرات
 
 
 

پوریا

1392/12/5
از قیافه ی بنتلی خوشم نمیاد که البته نظر منه ولی از امکاناتش خوشم اومد.

aminhp

1392/12/6
خدایی چهرش زیاد زیبا نسیت اما کیفیت ساخت در بالاترین سطحه.

1392/12/6
کاش با این استایل نره زیر خط تولید. نمیشه با قیافش کنار اومد.

امیر

1392/12/6
خوب زشت ماشا الله

MATIN

1392/12/6
توی صندوق عقبش جهاز دختر جایزه می دن

sepehr

1392/12/8
dostane aziz companye bentley sabke khodesho dare va bishtar tarhaye classice ghadimi kar mikone ke har salighei nemipasande,vali vaghan zibao jazabe

میثاق

1392/12/8
طراحیش خیلی ضعیفه. چراغای عقب بیشتر به درد یه ماشین سدان میخوره تا شاسی بلند. عقب این ماشیت منو یاد ماشینای فیات دهه 80 میندازه!

captain

1392/12/9
ولی اگه یه روز از کنارت رد بشه انقدر تحت تاثیر قرار می گیری که دلت می خواد بخریش
Top