رونمایی از نسل سوم آئودی TT

رونمایی از نسل سوم آئودی TT

امروز شاهد بودیم که آدودی از نسل سوم آئودی TT در نمایشگاه ژنو رونمایی کرده است. این شرکت بازنگری جدیدی در طراحی نمای جلوی این خودرو داشته و با ایجاد تغییراتی همچون ورودی‌های هوای بزرگ‌تر در جلو، زاویه‌دارتر کردن چراغ‌های جلوی خودرو و بازبینی در طراحی درپوش موتور، چهره این آلمانی را بروز کرده است. از دیگر تغییرات می‌توان به خطوطی اشاره کرد که به طور عمیقی روی برخی نواحی خودرو نقش بسته‌اند و چهره آن را خشن‌تر کرده است.
از روی تصاویر منتشر شده می‌توان به وجود خروجی‌های اگزوز اختصاصی چهارگانه، دیفیوزر عقب و اسپویلری پی‌برد که احتمالا تنها تحت مدل‌های TT-S به کار گرفته خواهند شد. گویا قدرت این خودروی جدید اسپرت آئودی به کمک یک موتور ارتقاء یافته 2 لیتری چهار سیلندر TFSI تامین می‌شود که می‌تواند حداکثر 296 اسب بخار تولید کند.
از دیگر موتورهایی که روی نسل جدید TT نصب می‌شود می‌توان به دو پیشرانه چهار سیلندری توربوشارژ اشاره کرد که یکی از آن‌ها 1.8 لیتری با توان 177 اسب‌بخار و دیگری 2 لیتری با توان 217 اسب‌بخار خواهد بود.
انتظار می‌رود آئودی TT از نظر فنی پیشرفت‌های زیادی نسبت به مدل کنونی داشته و با بهبود بخش داخلی خودرو، این سری محبوبیت بیشتر نزد مشتریان خود پیدا خواهد کرد.
همانطورکه می‌دانید، پیشتر طراحی داخلی این خودرو مورد بازنگری قرار گرفته بود و عکس‌هایی از آن منتشر شده بود. در داخل تمامی سیستم‌های نمایشی در بخشی مخصوص و کاملا دیجیتالی تعبیه شده که همین امر سبب می‌شود فضای کابین راننده بهینه شده و از وزن کلی خودرو نیز کاسته شود. در ضمن ناگفته نماند بخش داخلی مدل TT-S با چرم مشکی تزیین شده است.
به احتمال زیاد از محصول جدید شرکت آئودی در اواخر سال 2014 میلادی وارد بازار خواهد شد.
نظرات
 
 
 

یوونتوس

1392/12/15
مانیتور نداره؟!

aminhp

1392/12/15
طراحیش خیلی بهتر شده.
یه ماشین اسپرت دونفره جوون پسند.
Top