رونمای از دومین خودروی منصوری در ژنو

رونمای از دومین خودروی منصوری در ژنو

حال که دیگر از خودروی رولزرویس Wraith اطلاعات دقیقی به دست آمده و این خودرو در نمایشگاه ژنو رونمایی شده، لازم دیدیم تا این خودرو را معرفی کنیم. به عنوان شروع باید اذعان کنیم که اساسا شرکت منصوری با دستی پر قرار است از این خودرو در نمایشگاه ژنو، که امروز اولین روز برپایی آن است، رونمایی کند.
خودروی Wraith به یک کیت بدنه مجهز شده که متشکل از یک سپر جلو همراه با چراغ‌های LED مخصوص و جداگانه، باله‌های جلو، پوشش‌های کناری، سپر عقب و همچنین مجهز به یک اسپویلر سقف و عقب خودرو می‌باشد. اما مهمتر از تمامی خصوصیات گفته شده، شرکت منصوری این خودرو را در دو پوشش رنگی که ترکیبی از رنگ‌های آبی نفتی و کرومی می‌باشد، ارائه کرده است.
از دیگر موارد تیونینگ این خودرو می‌توان به بکارگیری یک مجموعه از چرخ‌های سفارشی 22 اینچی، که کاملا دارای طراحی اسپورت و چند پره‌ای و با تایر‌های Vredestein مجهز شده، اشاره کرد.
شکل ظاهری خودرو همان آبی نفتی است که در مدل‌های پایه استفاده می‌شود اما این بار چرمی دو رنگ مورد استفاده قرار گرفته که البته به رنگ قهوه‌ای روشن هم دیده می‌شود. در ضمن در این خودرو از پوشش ظاهری کربن و رنگ لاکی چند لایه استفاده شده است.
اگر درپوش موتور را بالا بزنید، غافل‌گیر می‌شوید زیرا موتور این خودروی افسانه‌ای که مدل پایه 12 سیلندر توئین توربو و با توان تولیدی 632 اسب‌بخار و 800 نیوتن‌متر می‌باشد توسط منصوری تقویت شده و حال توان آن به 740 اسب‌بخار و 1000 نیوتن‌متر ارتقاء یافته است.
در نتیجه جای تعجب نیست که این خودروی دو رگه تنها به 4.4 ثانیه برای پیمودن مسافت 100 کیلومتر احتیاج دارد که به میزان 0.2 ثانیه سریع‌تر از مدل پایه است. البته دیگر مشخصات مربوط به سرعت و شتاب این خودرو نیز بهینه شده ولیکن به صورت دقیق هنوز اطلاعات بیشتری منتشر نشده است.
همچنین از دیگر جنبه‌های مثبت این خودرو می‌توان به افزایش محدودیت سرعت از 250 کیلومتر در ساعت به 300 کیلومتر در ساعت نیز اشاره کرد.
نظرات
 
 
 

سردار کوروش بزرگ

1392/12/15
رولزرویس+منصوری=شاهکار

vahid

1393/1/28
بسیار عالی کاش میشد این خودروها تو ایران ساخته میشد باز عیبی نداره خوبیش اینه که بادست ایرانی ساخته شده

کارشناس

1393/2/4
این ماشین انگلیسی هست و یکی از لوکس ترین ماشین های دنیا است.این ماشین اگر بیاد تو ایران حداقل 6،7ملیارد هست
Top