غول‌پیکر آمریکایی به نام سیلورادو

غول‌پیکر آمریکایی به نام سیلورادو

پروژه تولید شورلت سیلورادو اچ دی (Silverado HD) از آن دست پروژه‌هایی بود که حدود چند سال به طول انجامید تا تمامی اجزای آن از جمله سیستم تعلیق و اسکلت این خودرو از نو ساخته شوند. در نهایت در سال ۲۰۱۴ این خودرو با چهره و باطنی کاملا جدید به بازار عرضه شد.
شاید اولین چیزی که باید در مورد این خودرو گفت طراحی داخلی و کابین آن است که نسبت به نسل قبلی بسیار بهتر شده و کیفیت مواد بکار رفته در آن بسیار خوب می‌باشد. از نظر کیفیت ساخت نیز می‌توان گفت که یکی از آرام‌ترین کابین‌ها را در بین وانت‌های بزرگ دارد و از نظر راحتی و امکانات جزو بهترین‌ها محسوب می‌شود.
اما ارتقا این خودرو به کیفیت ساخت کابین محدود نمی‌شود و از نظر رانندگی نیز در سطح بسیار خوبی قرار دارد و به عنوان یک خودروی بزرگ همیشه حس امن بودن و اطمینان خاطر را به راننده می‌دهد.
روی این غول‌پیکر آمریکایی پیشرانه‌های مختلفی قابل نصب است که به عنوان مثال می‌توان به پیشرانه ۸ سیلندر توربودیزل به حجم ۶.۶ لیتر اشاره کرد که می‌تواند در ۷.۲ ثانیه این خودروی بزرگ را به مرز ۹۶ کیلومتر در ساعت برساند که باید گفت این عدد نیم ثانیه بهتر از مدل قبلی سیلورادو یعنی مدل 2500 WD LTZ Crew Cab است.
در انتها باید گفت که سیلورادو جدید بسیار فراتر از نسل گذشته است و نه تنها کاستی‌های آن را جبران کرده بلکه این خودرو را تبدیل به یک غول‌پیکر مدرن و با کیفیت کرده است.
نظرات
 
 
 

محمد خوزستان

1392/12/26
سلام خوبی شورلت سیلورادو وانت در ایران بخرم ؟؟؟؟؟؟//

aminhp

1392/12/28
وای که چقدر غول پیکره.
توی ایران اگه بیاد فروش خوبی میکنه

کاظم

1392/12/29
هرکس تو این ماشین بشینه و رانندگی کنه به اندازه 20سال جوانتر میشه خدا شاهده راست میگم میگی نه امتحان کن

مسعود

1393/1/7
ماییم و یار مهربون همین زیاد از سرمون
Top